Summer~Holiday
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


~RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Inchisoare..

In jos 
+4
Caroline
Yume
Mask
Kei
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Kristine

Kristine


Mesaje : 44
Data de înscriere : 20/08/2010

Inchisoare.. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoare..   Inchisoare.. - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 6:11 am

Am intrat în clasa având mâinile în buzunar. Am privit discret în jur după care am murmurat un "salut" plictisit așezându-ma într-o banca.
Nu făcusem nimic, adică, ma rog făcusem, dar profesorilor le era frica sa ma pedepsească. Venisem la detenție deoarece îmi plăcea. Nici eu nu știam de ce, dar îmi plăcea. Lucru ciudat ce-i drept deoarece mie nu-mi plăcea aproape nimic.
Sus In jos
Stella

Stella


Mesaje : 9
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 26

Inchisoare.. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Inchisoare..   Inchisoare.. - Pagina 2 EmptyLun Aug 23, 2010 5:54 am

deschid usa si privesc multimea din sala. nu am salutat pe nimeni fiind in una din pasele proaste cand daca ma calci pe coada fac urat de tot. mi-am tras un scaun in spatele salii si m-am asezat acolo. mi-am sprijinit capul de dulap. ce au profesorii cu mine? fac ce fac ca tot la detentie ajung. azi am comentat unui prof de nu mai stiu ce materie si acm uite-ma aici, in inchisoare, plictisita de moarte si probabil cu un scandal monstru cat de curand provocat, bineinteles, de mine. MOOOOOOOOOOOR!!! imi strig eu in minte
Sus In jos
 
Inchisoare..
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer~Holiday :: Academie :: Detentie-
Mergi direct la: