Summer~Holiday
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


~RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Revi is here : >

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Revi

Revi


Mesaje : 114
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 27
Localizare : pe dincolo : >

Revi is here : > Empty
MesajSubiect: Revi is here : >   Revi is here : > EmptyJoi Aug 19, 2010 11:28 pm

Doh...văd că nimeni nu prea s-a prezentat p'aci aşa că o fac eu .__.

Ce pot să vă spun... i am a girl, am 13 ani şi juma` şi sunt de pe undeva de ţară. Numele real e Isabella Arisa, dar prefer sa-mi spuneti Bella, Bells, Reva, Revi sau cum vreti voi :]]]
Ce-mi place... îmi plac multe chestii cum ar fi : muzica, desenul, culoarea verde, culoarea albastră, sportul, bid box-ul, tagurile, să fac glume, . să citesc manga şi să mă uit la animeuri,rpg-urile.Ce nu-mi place...păăăăi... nu-mi plac legumele, chestiile plictisitoare, să mă plictisesc, să se ia cineva de prietenii mei, să spună cineva că n-am dreptate ( eu am mereu dreptate ;;] ) să lenevesc, manelele si muzica populară ( asta nici nu cred că e muzică...probabil a fost inventată pentru a fi aruncată la gunoi....)

Ceva despre personalitatea mea... sunt o fire extrem de dinamică, mereu veselă, glumeaţă, uneori răutăciosă, incredibil de incăpăţânată, îmi place să am prieteni şi am destul de mulţi ( în special băieţi...dap...băieţoasă din fire...). Nu sunt foarte ascultătoare, sau înţelegătoare....dakă m-ai călcat pe coadă...iese urât, destul de agitată, dar ţin la prietenii mei . Îmi plac sporturile de iarnă, dar şi cele mai puţin "friguroase" cum ar fi fotbalul, baschetul si voleiul.
Ce să vă mai spun.... sunt destul de schimbătoare... îmi place să mă îmbrac normal, fără prea multe chestii impopoţonate... îmi plac hainele largi, lejere, ca de băieţi, stilul rapp ... În materie de muzică ascult: snoop dogg,soujla boy,lil wayne,50 cent, nightwish , linkin park , metallica , green day,sonata arctica, within temptation, lady gaga, avril lavigne.(dar in general doar rapp )
Cam atat despre mine, sper sa ne impreietenim si sa ne distram ( ca doar e forum rpg, nu? :]]] )
Chuuu and hug~~~
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Revi is here : > Empty
MesajSubiect: Re: Revi is here : >   Revi is here : > EmptyLun Aug 23, 2010 7:49 pm

Ohh interesanta prezentare ahh bid box sau beat box XD uite un filmulet probabil il sti


Welcome si toate cele. O,o
Sus In jos
 
Revi is here : >
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer~Holiday :: Administratie :: Nou veniti-
Mergi direct la: