Summer~Holiday
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


~RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Antrenamente

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Antrenamente - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamente   Antrenamente - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 12:27 am

-Nu.. tu chiar esti in punctul meu. am spus asta dupa care am tras mai tare de fir, Hana cazuse jos iar Yume ajunsese atarnata cu capul in jos de tavan.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Antrenamente - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamente   Antrenamente - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 12:29 am

-Draaaaaaaaagut.spun panandu-mi mainile la piept.Deci asa este sa mergi pe tavan.spun chicotind.
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Antrenamente - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamente   Antrenamente - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 12:32 am

-Huh? Astai tare nu credeam ca voi apuca ziua asta. zieam eu printre hohotele de ras.
Nici nu ma ridicasem de jos,radeam tinandu-ma de burta care ma durea de ras.
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Antrenamente - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamente   Antrenamente - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 12:34 am

Am rupt acel fir invizibil dupa care am oftat.
-Sunt fire invizibile, destul de folositoare si chiar usor de folosit. ^^
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Antrenamente - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamente   Antrenamente - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 12:36 am

-Kyaaaaaaaaaaa!tip in timp ce cadeam de pe tavanul cel inalt al salii.
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Antrenamente - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamente   Antrenamente - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 12:37 am

Am prins`o in bratele mele chiar inainte sa cada jos.
-Nu si astazi. am spus plictisit, imi era somn.
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Antrenamente - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamente   Antrenamente - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 12:37 am

-Super tare,ce ar fi sa luam o pauza si sa povestim putin sa mai aflam cateva chestii unii despre ceilalti.zic eu uitanduma cand la unu cand la celelalt.
-Doar daca vreti bine inteles,nu oblig pe nimeni,plus ca vreu sa va arat niste poze cu fratele meu cand avea 5 ani si incerca sa fure prajiturile si nu putea. zic eu inca razand.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Antrenamente - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamente   Antrenamente - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 12:43 am

-Ok sunt deacord.spun dadu-ma jos din bratele lui Mask.Apropo mersi ca m-ai prins.spun zambind spre Mask.Am si eu poze cu fratele meu.Ultima e de acum o luna.E cu mine si el.El e cu un an mai mare ca mine.
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Antrenamente - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamente   Antrenamente - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 12:44 am

-Hmm... ma rog, sa facem pauza atunci am spus asezandu-ma pe banca, privind in sus.
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Antrenamente - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamente   Antrenamente - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 12:50 am

-Daca suntem cu toti deacord atunci sa incepm. zic asezandu-ma si eu pe banca.
-Pot incepe eu? Eu si fratele meu suntem gemeni si nu prea au existat momente cand sa ne certam...a trebuit sa fim mereu uniti deoarece parintii nostri lucreaza in mafie sau ceva de genu...tot ce stiu e ca umbla cu piata neagra.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Antrenamente - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamente   Antrenamente - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 12:57 am

-A doua.Eu cu fatele meu locuim cu bunicii deoarece parintii pleaca in delegatie si nu vin acasa aproape deloc si ne trimit cadouri prin posta mai mereu.El seamana destul de mult cu mine numai ca e cu un an mai mare decat mine si are ochii albastri.spun zambind vesela.
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Antrenamente - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamente   Antrenamente - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 1:01 am

-Hmm... presupun ca e randul meu, poi nu am familie de cand m-am nascut am fost intr-un loc secret unde erau chiar foarte multi copii orfani, am fost invatati multe tehnici, cum sa luptam fiecare avea cate o arma specifica, si la fel toti porecle de exemplu inainte sa fiu Mask eu eram Black Cat.... cam atat.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Antrenamente - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamente   Antrenamente - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 1:03 am

-Am auzit si de un anime cu acelasi nume.spun razand.Deci ai fost pisica pana la urma.spun glumind.
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Antrenamente - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamente   Antrenamente - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 1:03 am

-OOOOOOOOOOOOH! Asta e asa trist,imi pare sincer rau. spun eu cu ochii mari plini de luminite si cu niste lacrimi mici in ochi eu fiind mai mult un chibi.
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Antrenamente - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamente   Antrenamente - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 1:05 am

-Mie chiar nu imi pasa, am fost antrenat bine, iar acum cu bani pe care ii fac din asasinat ii ofer orfanilor, si la toti cei fara casa.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Antrenamente - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamente   Antrenamente - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 1:08 am

-Ce frumos.Faci acte de caritate.spun zambind spre el.Macar iese ceva bun din asta nu?
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Antrenamente - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamente   Antrenamente - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 1:09 am

-EEEEEEEEEEEH? Asta strica toata firea povestilor cu asasini...gata ma las de filme de actiune...trec la filme horror ca comediile sunt plictisitoare,cea cei cam paradoxal. spun eu chicotind.
Ma ridic dupa banca si ma uit prin sala.
-Cum ar fi sa se organizeze un bal aici? cu costume,asa nai mai parea asa suspect.zi eu uitandu-ma la Mask.
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Antrenamente - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamente   Antrenamente - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 1:11 am

-Ies foarte multi bani. am spus eu catre Yume. Bal? eu am masca deci faceti, am spus oftand, imi era lene sa ma misc.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Antrenamente - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamente   Antrenamente - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 1:13 am

-Buna idee.spun saritoare.Un bal mascat?Ti-ai putea pune o alta masca asa.Ce zici?
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Antrenamente - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamente   Antrenamente - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 1:16 am

-Nui o idee chiar asa rea nu? ne ajuti Mask? o sa fie distractiv si ar trebui sa te mai relaxezi si tu ca esti prea intepat. zic eu uitandu-ma provocator la baiatul cu masca.
-Eu pot face decoratiunile,Yume poate face costume si tu poti impartii invitatii,vrei,Mask? intreb eu uitandu-ma la cei doi apoi la sala visand cel mai mare bal din lume.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Antrenamente - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamente   Antrenamente - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 1:20 am

-Fac costume doar pentru noi trei,nu intreaga scoala,da?spun uitandu-ma la Hana si gandindu-ma ce costume sa fac pentru fiecare.
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Antrenamente - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamente   Antrenamente - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 1:24 am

-Da normal...doar nus nebuna sa te pun sa faci asa ceva,insa eu vreu ca aceasta sala sa fie perfecta si asa va fi,Mask? te superi ca am intrerup antrenamentul pentru niste visuri stupide de fete? il intreb eu pe Mask cu o oarecare teama
Sus In jos
Continut sponsorizat





Antrenamente - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenamente   Antrenamente - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Antrenamente
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer~Holiday :: Academie :: Sala de sport-
Mergi direct la: