Summer~Holiday
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


~RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Doh XD

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Revi

Revi


Mesaje : 114
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 27
Localizare : pe dincolo : >

Doh XD Empty
MesajSubiect: Doh XD   Doh XD EmptyVin Aug 20, 2010 12:44 am

Mă plimbam pe holurile întunecate ale şcolii cele vechi. Se spunea că e bântuită, iar asta mă amuza. Nu-mi era frică de întuneric sau fantome sau alte prostii de astea aşa că mă plimbam în voie. Purtam nişte blugi negri şi un tricou la fel, plus un hanorac uriaş, negru, a cărei glugă o aveam pe cap. Îmi plăcea să port gluga aia pe cap...aşa toţi mă confundau cu un băiat iar asta mă amuza şi mai tare.
Auzisem de la cineva că şcoala ''bântuită'' are nişte super graffiti. Are taguri peste tot, chiar şi în baie..Cum să nu vreau să arunc şi eu o privire...Nu era ca şi cum intrasem prin efracţie deşi era interzis...Doar...făceam o vizită, deghizată...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Doh XD Empty
MesajSubiect: Re: Doh XD   Doh XD EmptyVin Aug 20, 2010 3:19 am

Cum vazusem multe filme de groaza m`am gandit ca nu ar strica sa vad daca sunt reale desi stiam ca nu sunt.Ma plimbam pe vechile coridoare,lemnul vechi scartaind sub greutatea mea.Aveam in mana o carte in care scria despre toate fantomele si cum le poti distruge,stiam ca nu e adeavrat dar oricum nu aveam ce face la camin.
Sus In jos
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Doh XD Empty
MesajSubiect: Re: Doh XD   Doh XD EmptyVin Aug 20, 2010 4:02 am

Mă plimbam încet pe holurile pustii ale şcolii. Auzisem multe zvonuri care ziceau că în această şcoală erau fantome. Niciodată nu crezusem. Eram sigur că erau aberaţiile unor părinţi ce doreau să îşi ţină copiii în casă seara. Totuşi, îmi plăceau chestiile horror aşa că n-am putut să mă abţin şi să nu intru. Brusc, am auzit paşi pe culoar. Îmi juca oare imaginaţia feste ?
-E cineva ? Am întrebat pentru a mă asigura că era doar imaginaţia mea.
Sus In jos
Kristine

Kristine


Mesaje : 44
Data de înscriere : 20/08/2010

Doh XD Empty
MesajSubiect: Re: Doh XD   Doh XD EmptyVin Aug 20, 2010 5:35 am

Am intrat intr-o clasa ce era de biologie dupa cum arata. Am cascat asezandu-ma pe o banca rezemandu-ma de peretele din spatele meu. Nu credeam in fantome. Erau niste prostii!
Sus In jos
Revi

Revi


Mesaje : 114
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 27
Localizare : pe dincolo : >

Doh XD Empty
MesajSubiect: Re: Doh XD   Doh XD EmptyVin Aug 20, 2010 9:16 pm

-Normal ca e cineva! ma-m rastit eu la cel din fata mea, care ma deranjase din privitul desenelor de pe pereti.
Se pare ca nu eram singura care bantuia scoala bantuita *funny*, mi-am dat seama ca eram mai multi pasionati de chestii "haioase".
Sus In jos
Continut sponsorizat





Doh XD Empty
MesajSubiect: Re: Doh XD   Doh XD Empty

Sus In jos
 
Doh XD
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer~Holiday :: In afara orasului :: Scoala bantuita-
Mergi direct la: