Summer~Holiday
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


~RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Intalnire ><

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Intalnire >< - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire ><   Intalnire >< - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 3:32 am

Am vazut cum oameni au inceput sa iasa din pamant,aici chiar m`am speriat si inima si`a pierdut controlul,iam sarit lu' Kei in brate,inchizand ochii,stiind ca probabil el nu se speria si ma credea un copil.
Sus In jos
Kei

Kei


Mesaje : 292
Data de înscriere : 19/08/2010

Intalnire >< - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire ><   Intalnire >< - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 3:35 am

-Tsk tsk... banuiesc ca trebuie sa plecam de aici acum... nu? Pacat... si eu care vroiam sa mai vorbesc cu oamenii astia.
O strang mai bine in brate si plec.
-Bye Bye omuletilor... sa ma tineti minte!!! le fac eu cu mana.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Intalnire >< - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire ><   Intalnire >< - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 3:38 am

-Hey,ce faci?Nu sunt un copil mic,sa ghicesc nu te`ai gandit la asta,nu?am spus zbatanduma eliberanduma din bratele lui.
-Afla acum ca nu sunt nici papusa,nici copil,acum hai dracu o data acolo sa vedem ce vroiau aia sa ne faca.spun tragandul inapoi in camera.
Sus In jos
Kei

Kei


Mesaje : 292
Data de înscriere : 19/08/2010

Intalnire >< - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire ><   Intalnire >< - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 3:40 am

-Ok! Sunt chiar curios... si... esti o papusa,papusa mea. merg catre oamenii aia care ne inconjurau.
-Hmmm... stati asa, putem negocia? Am venit de pe planeta Venus pentru Pace! le zic eu oamenilor alora.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Intalnire >< - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire ><   Intalnire >< - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 3:49 am

-Ha?Ba nu sunt,de cand ai ajuns tu al concluzia asta fara mine?il intreb putin deranjata apoi incep sa rad auzindul ce le spunea saracilor oameni
Sus In jos
Kei

Kei


Mesaje : 292
Data de înscriere : 19/08/2010

Intalnire >< - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire ><   Intalnire >< - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 3:54 am

Ii soptesc la ureche:
-Acum am ajuns la concluzia asta. dupa am ridicat tonul continuand sa le vorbesc oamenilor care tot faceau niste semne ciudate..
-Inteleg! Vreti un sacrificiu! Planeta Venus va ofera aceasta fatuca de langa mine! spun aratand spre Crystal
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Intalnire >< - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire ><   Intalnire >< - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 3:56 am

-Ceeee?De ce pe mine?Eu sunt urata!Luat`il pe el,e mai frumos si e si bun la pat,cred.am spus razand
-Nu are matreata.spun bagandumi mainile in parul baiatului
-E tanar si e in stare buna,acum in magazine gratuit.spun razand
Sus In jos
Kei

Kei


Mesaje : 292
Data de înscriere : 19/08/2010

Intalnire >< - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire ><   Intalnire >< - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 3:58 am

Am inceput sa rad in hohote..

-NU! nu o ascultati! Ea doar delireaza! spun si fac o plecaciune oamenilor care... saracii de ei, nu intelegeau nimic.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Intalnire >< - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire ><   Intalnire >< - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 4:01 am

-Daca delirez,inseamna ca nu sunt buna si am defecte,deci e al vostru.spun stiind ca probabil deja ne facusem de ras
Sus In jos
Kei

Kei


Mesaje : 292
Data de înscriere : 19/08/2010

Intalnire >< - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire ><   Intalnire >< - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 4:03 am

Oamenii aceia incepusera sa plece, unul cate unul,pe rand.
-Ce naiba.... eu ma chinui aici sa fac un sacrificiu, si ei pleaca...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Intalnire >< - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire ><   Intalnire >< - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 4:07 am

Am inceput sa rad.
-Vezi nu m`au acceptat,oh da si nu sunt papusa ta sa am vinzi.am spus prefacanduma suparata.
Sus In jos
Kei

Kei


Mesaje : 292
Data de înscriere : 19/08/2010

Intalnire >< - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire ><   Intalnire >< - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 4:08 am

-Ok,atunci nu esti. spun plecand mai departe. Hmm... ce mai urmeaza acum oare..?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Intalnire >< - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire ><   Intalnire >< - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 4:13 am

Mi`am rezemat spatele de un perete,o trapa deschizanduse cazand pe spate,nimic de care sa ma agat,am inceput sa tip,incercand sa ies de acolo era intuneric,frig si mirosea urat.
Sus In jos
Kei

Kei


Mesaje : 292
Data de înscriere : 19/08/2010

Intalnire >< - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire ><   Intalnire >< - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 3:10 pm

-O doamne. mi-am dat ochii peste cap dupa care am mers la ea si am ajutato sa se ridice.
-Macar acum stim ca sunt capcane la fiecare colt!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Intalnire >< - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire ><   Intalnire >< - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 5:42 pm

Mi`am incrucisat mainile la piept si m`am asezat jos in stil turcesc,bosumflanduma.
-Eu nu mai merg,du`te tu si imi zici cum a fost.
Sus In jos
Kei

Kei


Mesaje : 292
Data de înscriere : 19/08/2010

Intalnire >< - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire ><   Intalnire >< - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 5:44 pm

-Daca ma duc nu ma mai intorc dupa tine, asa ca vino.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Intalnire >< - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire ><   Intalnire >< - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 5:48 pm

Am dat din umeri.
-Si....ce daca nu mai vi,stiu unde e iesirea,cred.am spus eu ultimul cuvant mai incet
Sus In jos
Kei

Kei


Mesaje : 292
Data de înscriere : 19/08/2010

Intalnire >< - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire ><   Intalnire >< - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 5:50 pm

-Locul asta e ca un labirint, si te trag de coada daca nu vi. am spus incercand sa o amenint un pic.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Intalnire >< - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire ><   Intalnire >< - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 5:52 pm

-Vin,gata vin,dar pot sa merg in 4 labe,poate iar cad naibi pe undeva,asa e mai sigur,te rog.am spus privindul inocent.
Sus In jos
Kei

Kei


Mesaje : 292
Data de înscriere : 19/08/2010

Intalnire >< - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire ><   Intalnire >< - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 5:53 pm

-Cum vrei... dar daca lumea te va considera animalul meu de companie... nu e vina mea... chicotesc.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Intalnire >< - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire ><   Intalnire >< - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 5:56 pm

-Ehh...eu nu m`as supara.am chicotit dandumi cu labuta peste ureche,luand`o ianinte in pozitia pisici in timp ce dadeam din coada.
Sus In jos
Kei

Kei


Mesaje : 292
Data de înscriere : 19/08/2010

Intalnire >< - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire ><   Intalnire >< - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 5:57 pm

Am inaintat, pana cand am pasit pe ceva gresit, si s-a deschis o gaura mare, in care am cazut.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Intalnire >< - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire ><   Intalnire >< - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 6:01 pm

-Kei!am strigat eu dupa baiat lasanduma putin in fata pentru al putea prinde,cazand si eu dupa el.
La naiba,zi cu ghinion" mi`am spus in gand,stramband din buze
Sus In jos
Kei

Kei


Mesaje : 292
Data de înscriere : 19/08/2010

Intalnire >< - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire ><   Intalnire >< - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 6:03 pm

Intr-un final, cazusem amandoi pe ceva moale, numi dadeam seama ce era. Stiam doar ca Crystal era peste mine.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Intalnire >< - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire ><   Intalnire >< - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 6:06 pm

-Ittai,sorry.am spus danduma repede jos de pe cel,asezanduma in genuchi langa baiat,incercand sa privesc in jur.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Intalnire >< - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intalnire ><   Intalnire >< - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Intalnire ><
Sus 
Pagina 2 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer~Holiday :: Oras :: Parc de distractii-
Mergi direct la: