Summer~Holiday
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


~RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Confruntarea

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Yaz

Yaz


Mesaje : 635
Data de înscriere : 20/08/2010
Localizare : In dulap :]]

Confruntarea  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Confruntarea    Confruntarea  - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 3:29 am

-Yuhhuu! am spus eu entuziasmat intrand ca fulgerul pe usa. Fantomelor veniti la mine! o sa jucam poker, ne vom imbata si.. si, da aduceti voi femeile altfel nu facem afaceri!
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Confruntarea  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Confruntarea    Confruntarea  - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 3:30 am

-Or fi cu flacara automata. zic eu facand haz de faza cu tortele...hai purice.doar nu tie frica? ziceam io spre Yume. Iar pentru faza cu vorbitul..nu se mai pune ca io nu pot sa tac.zic spre Yaz
Incep sa danzez prin prima incapere a castelului de parca ar fi fost in mijlocul unui bal regal.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Confruntarea  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Confruntarea    Confruntarea  - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 3:30 am

-*sigh* Ca orice alt baiat pervers e si el.spun razand parca fortat.Apropo femeile vor fi moarte daca sunt aduse de fantome doar daca nu ne posedeaza pe mine sau Hana.spun razand din nou.
Sus In jos
Yaz

Yaz


Mesaje : 635
Data de înscriere : 20/08/2010
Localizare : In dulap :]]

Confruntarea  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Confruntarea    Confruntarea  - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 3:39 am

-Cee!? fantomele astea nu ar fi atat de proaste sa imi aduca femei moarte, corect? sau ar fi? am spus gandindu-ma.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Confruntarea  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Confruntarea    Confruntarea  - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 3:42 am

-Pai sunt fantome.Lor le plac femeile vii dar nu se duc nu stiu cati kilometrii ca sa-ti aduca tie femei vii nu?Bine ca nu sunt vampirii pe aici.spun razand punandu-mi in in cap si scotand limba.
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Confruntarea  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Confruntarea    Confruntarea  - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 3:43 am

-Sau tu ai fi destul de prost sa ceri asa ceva de la niste fantome.ii reprosez eu rautacios.
Ma uit la tavan care era foarte inalt si incerc sa sar pana sus,dupa vreo 3 incercari reusesc si ma agat cu ghearele de niste panze de matase puse acolo.
-E INAAAAAAAAAAALT NU GLUMA! strig eu sa ma auda cei de jos
Sus In jos
Continut sponsorizat





Confruntarea  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Confruntarea    Confruntarea  - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Confruntarea
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer~Holiday :: In afara orasului :: Castelul bantuit-
Mergi direct la: