Summer~Holiday
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


~RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Mah' Room .

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Mah' Room . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mah' Room .   Mah' Room . - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 4:41 am

-Ei, cine-i normal pe lumea asta? Întreb râzând. Oricum, aşa suntem mai speciali, am continuat pe acelaşi ton amuzat. Okay, noapte bună, Hana.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Mah' Room . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mah' Room .   Mah' Room . - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 4:47 am

-Stii esti aproape singurul care nu s-a mirat ca avem urechi si coada de pisica.spun zambind inca avand labutele in maini.
Sus In jos
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Mah' Room . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mah' Room .   Mah' Room . - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 4:49 am

-Dar arăţi aşa de drăguţ. Ador pisicile, deci n-am nici un motiv să mă mir. În plus, de ce să fiu mirat când eu sunt ăla care are un ochi cidat şi un prieten demon, am spus zâmbitor.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Mah' Room . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mah' Room .   Mah' Room . - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 4:52 am

-Sa faci un contract sau ce a-ti facut voi mai inteleg dar oameni animale nu prea sunt asa multi.Si mersi pentru compliment.Care e animalul tau preferat?Al meu mai e si iepurasul pe langa...spun aratand spre urechile mele.
Sus In jos
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Mah' Room . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mah' Room .   Mah' Room . - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 4:54 am

-Pisicile, desigur. Sunt aşa de drăguţe, jucăuşe, moi şi .. . Ah, scuză-mă, dar le ador, am spus zâmbind.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Mah' Room . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mah' Room .   Mah' Room . - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 4:59 am

-Eh nu-i nimic.Il iau ca pe un compliment oricum.spun zambind.Nyaaaaa~!spun facand ca o pisica cu manusile in maini de parca vroiam sa-l zgarii.
Sus In jos
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Mah' Room . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mah' Room .   Mah' Room . - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 5:02 am

Am început să râd, lăsându-mă 'zgâriat' de ea.
-Văd că-ţi place să fii pisică, spun închizând ochii şi lăsându-mă pe spătarul canapelei.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Mah' Room . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mah' Room .   Mah' Room . - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 5:07 am

-Ce ciudat a sunat.spun razand si dandu-mi manusile jos.Le vrei?Sunt moooooooooi~.spun incepand sa apas pe pernutele false dar moi ale manusilor.
Sus In jos
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Mah' Room . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mah' Room .   Mah' Room . - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 5:08 am

Le-am atins cu un deget. Chiar erau moi, extrem de moi.
-Awww... Ce drăguţe sunt !
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Mah' Room . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mah' Room .   Mah' Room . - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 5:12 am

-Iale,mai am o gramada,daca vrei iti dau si botosei-labute,am! spun razand dandu-i manusile in mana.
Sus In jos
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Mah' Room . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mah' Room .   Mah' Room . - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 5:13 am

-Mersi, dar, totuşi, nu vreau să mă transform acum într-o pisică, am spus râzând.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Mah' Room . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mah' Room .   Mah' Room . - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 5:16 am

Rad alaturi de el.
-Si acum ce facem?spun deschizand un geam si vazand luna cea plina care avea parca o tenta rosiatica.
Sus In jos
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Mah' Room . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mah' Room .   Mah' Room . - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 5:19 am

-Ce vrei tu. Mie mi-e indiferet, spun dând din umeri şi privind luna aceea frumoasă.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Mah' Room . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mah' Room .   Mah' Room . - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 5:25 am

-Hai sa zburam atunci.spun razand ridicandu-ma pe pervaz cu bratele deschise de parca as vrea sa-mi iau zborul.
Sus In jos
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Mah' Room . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mah' Room .   Mah' Room . - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 5:28 am

-Hei, tu eşti pisică şi, poate, ai să cazi în picioare, dar eu am să-mi dau duhul dacă sar de aici, spun râzând.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Mah' Room . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mah' Room .   Mah' Room . - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 5:30 am

-Poate ,poate nu daca iti chemi demonasul tau.spun razand .Sau poate incerc sa te prin eu.spun incercand sa-mi arat muschiul bratului care sta doua secunde sus si dupa incepe sa atarne dupa care incep sa rad.
Sus In jos
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Mah' Room . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mah' Room .   Mah' Room . - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 5:32 am

-Nu-mi place să apelez la el decât în situaţii critice. În plus, nu cred că mor sărind de la etajul trei. Ce zici, încercăm ? Am întrebat zâmbind.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Mah' Room . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mah' Room .   Mah' Room . - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 5:37 am

-Ok dar sa te prinzi te craca aia cand ajungi aproape de pamant daca e.ii zic artand spre o creaga apropiata de pamant.Te astept jos spun sarind si facand cateva tumbe in aer.
Sus In jos
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Mah' Room . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mah' Room .   Mah' Room . - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 5:41 am

Am privit-o uimit. Se vedea clar că era o pisică. Am înghiţit în sec şi m-am apropiat de pervaz. Totuşi, nu puteam da înapoi acum. Am sărit pe geam. Şi nu ştiu cum am căzut căci coboram prea repede şi nu vedeam nimic. Totuşi, am prins ceva în mână ce m-a zgâriat puternic, dar mi-a atenuat căderea. Am deschis ochii şi am observat o zgârietură lungă şi adâncă pe mână.
-Fir-ar, am spus strâmbându-mă din cauza usturimii.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Mah' Room . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mah' Room .   Mah' Room . - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 5:46 am

-Ah!Esti bine?Ma duc sa aduc trusa de prim ajutor.spun uimita apoi fug inauntru disparand pe coridor.
Sus In jos
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Mah' Room . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mah' Room .   Mah' Room . - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 5:48 am

Am alergat după ea şi am prins-o din urmă, oprind-o din alergat.
-Nu trebuie să mă bandajezi. E doar o mică zgârietură. Un fleac, am spus.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Mah' Room . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mah' Room .   Mah' Room . - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 5:51 am

-Pai trebuie dezinfectata!spun repede si fug in continuare intorcandu-ma peste cateva secunde cu trusa.
Sus In jos
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Mah' Room . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mah' Room .   Mah' Room . - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 5:53 am

-Haide măi, nu păţesc nimic, continui eu să mă împotrivesc. Dădeam din cap în semn de negaţie fiindcă nu-mi plăcea dezinfectantul fiindcă apoi mă ustura mâna rău de tot.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Mah' Room . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mah' Room .   Mah' Room . - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 6:00 am

-Haide ca apoi se infecteaza si va durea muuuult mai rau.zambesc copilaros in timp ce scoteam spirtul si vata cu care sa deschimfectez si fasa cu care sa leg locul.Doare?spun in timp ce dezinfectam cat de usor puteam.
Sus In jos
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Mah' Room . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mah' Room .   Mah' Room . - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 6:01 am

-Puţin, mint eu. Durea mai tare, dar mă rezumam doar la a mă strâmba şi a-mi muşca buza inferioară.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mah' Room . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mah' Room .   Mah' Room . - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Mah' Room .
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Just my room
» My room! NYA~
» My room .___.
» Yume's room
» Silent please. My room is here!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer~Holiday :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: