Summer~Holiday
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


~RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 O vizita pe la director

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Caroline
Admin
Caroline


Mesaje : 85
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 28
Localizare : In wonderland

O vizita pe la director Empty
MesajSubiect: O vizita pe la director   O vizita pe la director EmptyVin Aug 20, 2010 4:46 am

Am intrat in biroul directorului asezandu-ma pe un scaun. Directorul statea la birou citind cateva hartii nebagandu-ma in seama.
Eu dadeam nervoasa din picior maraind.
"Director tampit. Daca tot ai treaba cu hartiile alea tampite de ce m-ai mai chemat aici?" gandesc privindu-l nervoasa.
Sus In jos
https://summer-holiday.forumgratuit.ro
Yaz

Yaz


Mesaje : 635
Data de înscriere : 20/08/2010
Localizare : In dulap :]]

O vizita pe la director Empty
MesajSubiect: Re: O vizita pe la director   O vizita pe la director EmptyVin Aug 20, 2010 4:49 am

Am intrat si eu in birou fara sa mai bat.
-Da, da stiu ce o sa ziceti.. nu am maniere, nu sti sa bati la usa sau altceva... dar nu-mi pasa am spus asezandu-ma pe un scaun observand-o pe fata, zambind.
Sus In jos
Caroline
Admin
Caroline


Mesaje : 85
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 28
Localizare : In wonderland

O vizita pe la director Empty
MesajSubiect: Re: O vizita pe la director   O vizita pe la director EmptyVin Aug 20, 2010 4:52 am

Mi-am indreptat privirea spre cel ce intrase in camera.
-Se pare ca nu sunt singura care a intrat in bucluc! ii zic zambind. Apropo, eu sunt Caroline, incantata! m-am prezentat baiatului ignorandu-l pe director.
Sus In jos
https://summer-holiday.forumgratuit.ro
Yaz

Yaz


Mesaje : 635
Data de înscriere : 20/08/2010
Localizare : In dulap :]]

O vizita pe la director Empty
MesajSubiect: Re: O vizita pe la director   O vizita pe la director EmptyVin Aug 20, 2010 4:55 am

-De asemenea, eu sunt Yaz. nu am intrat in bucluc, m-am jucat cu niste tipi, jocul se numeste "bagai capul in toaleta si trage apa" e amuzant, daca ai cu cine juca.
Sus In jos
Caroline
Admin
Caroline


Mesaje : 85
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 28
Localizare : In wonderland

O vizita pe la director Empty
MesajSubiect: Re: O vizita pe la director   O vizita pe la director EmptyVin Aug 20, 2010 4:57 am

Am zambit dupa care mi-am lasat capul pe spate.
"Nici nu stiu de ce am mai venit aici!"
Sus In jos
https://summer-holiday.forumgratuit.ro
Yaz

Yaz


Mesaje : 635
Data de înscriere : 20/08/2010
Localizare : In dulap :]]

O vizita pe la director Empty
MesajSubiect: Re: O vizita pe la director   O vizita pe la director EmptyVin Aug 20, 2010 4:59 am

L-am privit urat pe director.
-Ai terminat cu chestile alea bune de nimic? ai vizitatori! nu vezi? nu imi place astept, asa ca treci la subiect, pedeapsa si toate cele.
Sus In jos
Caroline
Admin
Caroline


Mesaje : 85
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 28
Localizare : In wonderland

O vizita pe la director Empty
MesajSubiect: Re: O vizita pe la director   O vizita pe la director EmptyVin Aug 20, 2010 5:00 am

Am inceput sa rad auzind cele spuse de baiat.
Sus In jos
https://summer-holiday.forumgratuit.ro
Yaz

Yaz


Mesaje : 635
Data de înscriere : 20/08/2010
Localizare : In dulap :]]

O vizita pe la director Empty
MesajSubiect: Re: O vizita pe la director   O vizita pe la director EmptyVin Aug 20, 2010 5:03 am

-Tipul asta e culmea, ce naiba? nu stie sa vorbeasca.. ahh vine sa ii bag hartile alea pe nas.
Sus In jos
Caroline
Admin
Caroline


Mesaje : 85
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 28
Localizare : In wonderland

O vizita pe la director Empty
MesajSubiect: Re: O vizita pe la director   O vizita pe la director EmptyVin Aug 20, 2010 5:07 am

-Pfff, nu numai tu! am zis zambind. Eh, dar eu sunt obisnuita, il "vizitez" destul de des. continui razand.
Sus In jos
https://summer-holiday.forumgratuit.ro
Yaz

Yaz


Mesaje : 635
Data de înscriere : 20/08/2010
Localizare : In dulap :]]

O vizita pe la director Empty
MesajSubiect: Re: O vizita pe la director   O vizita pe la director EmptyVin Aug 20, 2010 5:10 am

-Bun atunci daca nici asta nu ii distrage atentia... mi-am scos o tigare din pachet, am aprins-o luand cateva fumuri sufland spre el.
Sus In jos
Caroline
Admin
Caroline


Mesaje : 85
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 28
Localizare : In wonderland

O vizita pe la director Empty
MesajSubiect: Re: O vizita pe la director   O vizita pe la director EmptyVin Aug 20, 2010 5:13 am

Mi-am pus mana la gura abtinandu-ma sa nu rad. Presimteam o pedeapsa luuunga!
Sus In jos
https://summer-holiday.forumgratuit.ro
Yaz

Yaz


Mesaje : 635
Data de înscriere : 20/08/2010
Localizare : In dulap :]]

O vizita pe la director Empty
MesajSubiect: Re: O vizita pe la director   O vizita pe la director EmptyVin Aug 20, 2010 5:15 am

Directorul s-a enervat si se ridicase in picioare.

Directorul : -Domnule Yaz, o sa ai o pedeapsa foarte lunga pentru asta!
Eu : -Nu-mi pasa.
Directorul : -Bine atunci ce spui de o luna nu! 4 luni detentie! sper sa fi fericit.
Eu : -Cat!!!?? a inebunit am spus uitandu-ma la fata.
Sus In jos
Caroline
Admin
Caroline


Mesaje : 85
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 28
Localizare : In wonderland

O vizita pe la director Empty
MesajSubiect: Re: O vizita pe la director   O vizita pe la director EmptyVin Aug 20, 2010 5:22 am

Am facut ochii mari privindu-l pe director.
-Oh, haideti domn` director, daca nu ne bagati in seama! Am vrut sa va atragem atentia. am spus incercand sa fiu cat de cat serioasa pentru ca imi venea sa izbucnesc in ras vazand fata directorului.
Sus In jos
https://summer-holiday.forumgratuit.ro
Kristine

Kristine


Mesaje : 44
Data de înscriere : 20/08/2010

O vizita pe la director Empty
MesajSubiect: Re: O vizita pe la director   O vizita pe la director EmptyVin Aug 20, 2010 5:22 am

Am intrat in biroul directorului privindu-l indiferenta.
-Si? Ce mai vrei de data asta? l-am intrebat sagetandu-l cu privirea.
Sus In jos
Yaz

Yaz


Mesaje : 635
Data de înscriere : 20/08/2010
Localizare : In dulap :]]

O vizita pe la director Empty
MesajSubiect: Re: O vizita pe la director   O vizita pe la director EmptyVin Aug 20, 2010 5:27 am

-Inca una pe planeta noastra sau mai bine zis plantatia noastra am spus eu catre Caroline. m-am asezat pe scaun aruncandu-mi tigarea pe jos.
Sus In jos
Kristine

Kristine


Mesaje : 44
Data de înscriere : 20/08/2010

O vizita pe la director Empty
MesajSubiect: Re: O vizita pe la director   O vizita pe la director EmptyVin Aug 20, 2010 5:30 am

Ma uitam lung spre directorul ce nu ma baga in seama.
-Stii ce, daca ai treaba eu plec! am zis cu o voce rece indreptandu-ma spre usa.
Sus In jos
Caroline
Admin
Caroline


Mesaje : 85
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 28
Localizare : In wonderland

O vizita pe la director Empty
MesajSubiect: Re: O vizita pe la director   O vizita pe la director EmptyVin Aug 20, 2010 5:32 am

Am dat afirmativ din cap incepand sa rad. Mi-am indreptat privirea spre fata roscata. Imi placea felul cum il trata pe bosorogul din fata noastra.
Sus In jos
https://summer-holiday.forumgratuit.ro
Yaz

Yaz


Mesaje : 635
Data de înscriere : 20/08/2010
Localizare : In dulap :]]

O vizita pe la director Empty
MesajSubiect: Re: O vizita pe la director   O vizita pe la director EmptyVin Aug 20, 2010 5:33 am

-Da chiar are treaba, ar trebui sa plecam. am zis stand pe ganduri deschizand fereastra, e cald aici ce dracu!
Sus In jos
Kristine

Kristine


Mesaje : 44
Data de înscriere : 20/08/2010

O vizita pe la director Empty
MesajSubiect: Re: O vizita pe la director   O vizita pe la director EmptyVin Aug 20, 2010 5:44 am

Directorul: Stati, domnisoara Kristine, nu plecati! mi-a zis acesta politicos. Nici nu era de mirare, scoala asta a fost a parintilor mei, deci acum a mea si puteam sa-l dau afara oricand.
-Mda, ce mai vrei acum? il intreb indreptandu-mi privirea spre fata si baiatul ce mai erau in birou.
Directorul: P-pai vroiam sa va intreb daca ati dorii sa mai donati niste bani pentru scoala? spune cu o fata rugatoare.
-Mda, ca sa-i folosesti tu, sau ce? Ma rog...am sa-ti trimit un cec! spun dandu-mi ochii peste cap.
Sus In jos
Continut sponsorizat





O vizita pe la director Empty
MesajSubiect: Re: O vizita pe la director   O vizita pe la director Empty

Sus In jos
 
O vizita pe la director
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer~Holiday :: Academie :: Biroul directorului-
Mergi direct la: