Summer~Holiday
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


~RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sub clar de lună

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Sub clar de lună Empty
MesajSubiect: Sub clar de lună   Sub clar de lună EmptyVin Aug 20, 2010 5:00 am

Stăteam sprijinit de balustrada balconului şi priveam visător luna plină. Era aşa de furmoasă . . . o pată de culoare pe un fundat întunecat. Nu îmi era somn şi aerul rece mă ţinea treaz.
Sus In jos
Caroline
Admin
Caroline


Mesaje : 85
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 28
Localizare : In wonderland

Sub clar de lună Empty
MesajSubiect: Re: Sub clar de lună   Sub clar de lună EmptyVin Aug 20, 2010 5:04 am

M-am trezit brusc din cauza unui cosmar. Am ofta dandu-ma jos din pat si iesind pe balcon. Am cascat somnoroasa neobservandu-l pe baiat.
Sus In jos
https://summer-holiday.forumgratuit.ro
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Sub clar de lună Empty
MesajSubiect: Re: Sub clar de lună   Sub clar de lună EmptyVin Aug 20, 2010 5:14 am

Venisem si eu la balcon deoarece imi placea sa ma uit la luna noaptea ,mai ales la luna plina.Ma simteam atrasa de ea.Observ pe cei doi prieteni ai mei la balcon si ma alaturi si eu.
-Salutari!spun mai soptit.
Sus In jos
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Sub clar de lună Empty
MesajSubiect: Re: Sub clar de lună   Sub clar de lună EmptyVin Aug 20, 2010 5:16 am

Mi-am abătut privirea asupra celor două fete. Se pare că multora le plăcea luna plină.
-Hello ! Am spus şoptit. Ce faceţi ?
Sus In jos
Caroline
Admin
Caroline


Mesaje : 85
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 28
Localizare : In wonderland

Sub clar de lună Empty
MesajSubiect: Re: Sub clar de lună   Sub clar de lună EmptyVin Aug 20, 2010 5:18 am

-Hmmm, ah da. Buna! spun dezmeticindu-ma incet.
Sus In jos
https://summer-holiday.forumgratuit.ro
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Sub clar de lună Empty
MesajSubiect: Re: Sub clar de lună   Sub clar de lună EmptyVin Aug 20, 2010 5:24 am

Ma indrept ca hipnotizata spre balustrada uitandu-ma la luna plina neputand sa-mi iau ochi de la ea.Discul ce mic si alb se refleca in ochii mei cei rosii ca sangele.
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Sub clar de lună Empty
MesajSubiect: Re: Sub clar de lună   Sub clar de lună EmptyVin Aug 20, 2010 6:53 pm

-EI HAI CAI CULMEA! imi zic eu pentru mine...Umblu de dimineta pe aici si nu gasesc blestemata aia de bucatarie, cred ca a pus careva o vraja ca sa no vad eu pentru numele lui Dumenezeu! Mi se termina si rezervele din lada frigorifica plus ca-mi ingheata dinti! GRRRRRRRR. mormaiam eu nervoasa si nu realizam ca ajunsesem pe balcon si in fata mea mai erau 3 perosoane.
-A! buna! nu prea ma intereseaza ce faceti aici asa ca ma invart doar nitel pe aici. spun eu in timp ce ma apropii si eu de balustrada balconului si uitandu-ma la luna.
-Seamana cu branza...ce imi doresc so musc! zic eu uitandu-ma la luna,salivand
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Sub clar de lună Empty
MesajSubiect: Re: Sub clar de lună   Sub clar de lună EmptyVin Aug 20, 2010 6:56 pm

-Ai o mica bucatarie in camera,iar bucataria cea mare este pe holl la stanga ,este imposibil sa nu vezi galbenul frigiderului.spun razand uitandu-ma inca la luna.
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Sub clar de lună Empty
MesajSubiect: Re: Sub clar de lună   Sub clar de lună EmptyVin Aug 20, 2010 7:01 pm

Ma uit urat la Yume si marai nitel apoi ma calmez si imi maintesc ca imi pierdusem toaa ziua cu cautatul sima enervez la loc.
-LA STANGA HA? TOATA LUMEA MIA ZIS ASTA SI AM LUATO LA STANGA,SI LA STANGA,si la stanga si iar la stanga...si am ajuns...NICAIERI,INFUNDATURA! srig eu cu o fata nervoasa catre Yume.Plus ca frigiderul meu nu merge ca lumea iar aragazul mai are nitel si explodeaza.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Sub clar de lună Empty
MesajSubiect: Re: Sub clar de lună   Sub clar de lună EmptyVin Aug 20, 2010 7:03 pm

-Ummm stanga e mana asta.spun ridicandu-mi mana cu pricina.Of mai....spun luand-o de mana si ducand-o la bucatarie.Multumita?spun plecand inapoi pe balcon.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sub clar de lună Empty
MesajSubiect: Re: Sub clar de lună   Sub clar de lună Empty

Sus In jos
 
Sub clar de lună
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer~Holiday :: Camin :: Balcon-
Mergi direct la: