Summer~Holiday
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


~RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Real Gun XD

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Real Gun XD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Real Gun XD   Real Gun XD - Pagina 2 EmptySam Aug 21, 2010 7:31 pm

-Atunci e bine dar te-ai gandit ca si ei au arme? am intrebat-o ciufulindu-mi parul. Oo, Yaz asta e o minune, ai aruncat tigarea!
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Real Gun XD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Real Gun XD   Real Gun XD - Pagina 2 EmptySam Aug 21, 2010 7:34 pm

-Mare branza! Mam obijnuit cu durerea unui glont plus cas mai agila decat par,parinti mei lucreaza cu piata neagra si mau bagat si pe mine in cateva situatii. spun eu incepand sa rad vara sa vreu cuprinsa de febra betiei.
-Imi dai si mie o tigara? il intreb pe Yaz fara sa vreau cu toate ca eu nu suertam fumul de tigara sau tigarile in general.
Sus In jos
Yaz

Yaz


Mesaje : 635
Data de înscriere : 20/08/2010
Localizare : In dulap :]]

Real Gun XD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Real Gun XD   Real Gun XD - Pagina 2 EmptySam Aug 21, 2010 7:39 pm

Mi-am scos pachetul din buzunar si l-am indreptat spre ea.
-Uite, ia tot pachetul!
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Real Gun XD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Real Gun XD   Real Gun XD - Pagina 2 EmptySam Aug 21, 2010 7:40 pm

Dansam cand deodata observ trei persoane incredibil de cunoscute.
-HEEEEEEEEI!!!!CE FACETI?spun sarind in capul lui Yaz.
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Real Gun XD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Real Gun XD   Real Gun XD - Pagina 2 EmptySam Aug 21, 2010 7:41 pm

-Pierd vremea pe aici, ce poti face intr-un club ca asta inafara sa te droghezi, sa dansezi, sa faci sex si altele.
-Si cred ca Yaz se va enerva daca ii stai mult in cap, e nervos.
Sus In jos
Yaz

Yaz


Mesaje : 635
Data de înscriere : 20/08/2010
Localizare : In dulap :]]

Real Gun XD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Real Gun XD   Real Gun XD - Pagina 2 EmptySam Aug 21, 2010 7:43 pm

-Care nu are ce face decat sa stea pe capul meu? am spus nervos, scotandu-mi pistolul din buzunar.
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Real Gun XD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Real Gun XD   Real Gun XD - Pagina 2 EmptySam Aug 21, 2010 7:47 pm

-Stai linistit mah cai doar ametita de Yume! zic eu razand de ea si luand o tigara din pachet si bagand-o in gura dar neavand cu ce so aprind raman cu ea asa.
-Ai si bricheta nu? il intreb eu pe Yaz.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Real Gun XD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Real Gun XD   Real Gun XD - Pagina 2 EmptySam Aug 21, 2010 7:47 pm

-Ups!Scuze.spun zambind dandu-ma jos din capul baiatului.Ce faci cu pachetul de tigari Hana?spun nervoasa luandu-i pachetul din mana.Parca urai sa simti miros de fum dar mite sa fumezi?
Sus In jos
Yaz

Yaz


Mesaje : 635
Data de înscriere : 20/08/2010
Localizare : In dulap :]]

Real Gun XD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Real Gun XD   Real Gun XD - Pagina 2 EmptySam Aug 21, 2010 7:48 pm

Mi-am bagat inapoi pistolul, luand apoi bricheta din buzunar intinzandui-o.
-Normal.
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Real Gun XD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Real Gun XD   Real Gun XD - Pagina 2 EmptySam Aug 21, 2010 7:51 pm

-Deci sa inteleg, ca ati baut prea mult? le-am intrebat eu pe fete uitandu-ma la cele doua.
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Real Gun XD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Real Gun XD   Real Gun XD - Pagina 2 EmptySam Aug 21, 2010 7:51 pm

Ma stramb nervoasa la Yume ca-mi luase pachetul dar inca ramand cu tigara in gura.
-Oamenii se mai schimba stii? maine aveam o obsesie pentru dulciuri,acum fumez,probleme? ii zic eu lui Yume uitandu-ma urat la ea
Iau bricheta si vreu sa imi aprind tigarea.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Real Gun XD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Real Gun XD   Real Gun XD - Pagina 2 EmptySam Aug 21, 2010 7:56 pm

-Da am o problema,cand ma rog ai invatat sa fumezi?spun luandu-i si bricheta si tigara din gura aruncadu-le in marea de multime din spatele meu.Si ha?Eu nu prea cred dar am baut trei cockteil-uri si m-am 'drogat'.Cu ce?Cu zahar.spun zambind cam idiot.
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Real Gun XD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Real Gun XD   Real Gun XD - Pagina 2 EmptySam Aug 21, 2010 7:58 pm

-Cu zahar? da se poate, depinde daca ai probleme cu dulciurile ce ceva evident. am spus uitandu-ma prin jur.
Sus In jos
Yaz

Yaz


Mesaje : 635
Data de înscriere : 20/08/2010
Localizare : In dulap :]]

Real Gun XD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Real Gun XD   Real Gun XD - Pagina 2 EmptySam Aug 21, 2010 8:00 pm

Mi-a sunat telefonul, am raspuns stand cateva minute la discutii cu tipul, inchizand apoi.
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Real Gun XD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Real Gun XD   Real Gun XD - Pagina 2 EmptySam Aug 21, 2010 8:02 pm

Ma holbez foarte urat la Yume si tanjeam dupa tigara si mi-am zis sa renunt apoi ma duc la Mask si ma sprijin de piepul lui.
-Da am cam dat o bereica pe gat, si ai vreo treaba sau cum? heehee.chicotesc eu in timp ce ma infofoleam mai mult in pieptul lui. Esti moale stii? ii zic eu in timp ce incercam sa-l gadil.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Real Gun XD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Real Gun XD   Real Gun XD - Pagina 2 EmptySam Aug 21, 2010 8:05 pm

-Nu nu am dar daca mananc prea mult deodata incep sa ma crizez mai tarziu vorbind prea repede si incep sa rad isteric si am o problema sa ma arunc de pe blocuri chiar daca defapt nu patesc nimic stii.zice ea cam repede dar cat sa se inteleaga incepand sa rada usor crizat.
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Real Gun XD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Real Gun XD   Real Gun XD - Pagina 2 EmptySam Aug 21, 2010 8:06 pm

Mi-am ciufulit parul.
-Nu cred ca sunt intrun anturaj bun. am spus plictisit. Yaz, care a fost treaba cu acel apel?
Sus In jos
Yaz

Yaz


Mesaje : 635
Data de înscriere : 20/08/2010
Localizare : In dulap :]]

Real Gun XD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Real Gun XD   Real Gun XD - Pagina 2 EmptySam Aug 21, 2010 8:09 pm

-Am o livrarea mare de facut, la niste mafie sa spunem ca eu un razboi intre gangsteri acolo. zambesc
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Real Gun XD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Real Gun XD   Real Gun XD - Pagina 2 EmptySam Aug 21, 2010 8:12 pm

-Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu tare!Pot sa ajut?zic sarind ca un copil mic chiar daca asta nu m-ar fi interesat daca nu mancam atata zahar.Si a da,cand mananc zahar mult imi ies din fire si am pofta de aventura si chestii de groaza.spun zambind larg.
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Real Gun XD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Real Gun XD   Real Gun XD - Pagina 2 EmptySam Aug 21, 2010 8:13 pm

Mi-am dus mana la cap.
-Suna interesant! pot sa vin cu tine? l-am intrebat plictisit.
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Real Gun XD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Real Gun XD   Real Gun XD - Pagina 2 EmptySam Aug 21, 2010 8:14 pm

-Daca ma lasa-ti in urma va iau gaturile! zpun eu rosie la fata inca strangand pieptul lui Mask si iutandu-ma rugator si plictisit in acelas timp pe Yaz.
Sus In jos
Yaz

Yaz


Mesaje : 635
Data de înscriere : 20/08/2010
Localizare : In dulap :]]

Real Gun XD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Real Gun XD   Real Gun XD - Pagina 2 EmptySam Aug 21, 2010 8:16 pm

I-am privit pe toti trei in parte.
-Faceti ce vreti ! dar nu raspund pentru vietile voastre. zambesc cu coltul guri, iesind din club.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Real Gun XD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Real Gun XD   Real Gun XD - Pagina 2 EmptySam Aug 21, 2010 8:18 pm

-Ma pot apara singura.spun zambind urmandu-l pe baiat ca si cum as merge la terenul de joaca.
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Real Gun XD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Real Gun XD   Real Gun XD - Pagina 2 EmptySam Aug 21, 2010 8:18 pm

-Ma simt de parca as fi o perna. am spus eu privind`o pe Hana, iesind apoi din club dupa Yaz.
-Deci unde mergem, Yaz?
Sus In jos
Yaz

Yaz


Mesaje : 635
Data de înscriere : 20/08/2010
Localizare : In dulap :]]

Real Gun XD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Real Gun XD   Real Gun XD - Pagina 2 EmptySam Aug 21, 2010 8:21 pm

-Nu mai sunt Yaz de acum in colo, spuneti-mi Green Eyes ma refer cat timp e misiunea. am zis luandu-mi ochelari, tragandu-mi gluga in cap.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Real Gun XD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Real Gun XD   Real Gun XD - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Real Gun XD
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer~Holiday :: Oras :: Club-
Mergi direct la: