Summer~Holiday
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


~RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Awake and alive

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Urmatorul
AutorMesaj
Crystal

Crystal


Mesaje : 576
Data de înscriere : 21/08/2010

Awake and alive Empty
MesajSubiect: Awake and alive   Awake and alive EmptyDum Aug 22, 2010 8:02 pm

Stateam pe podeaua rece privind tavanul cu un caiet in mana si creionu in gura rontaindu`l.Incercam sa compun un cantec dar eram in pana cu rimele,ritmul si creierul.
Sus In jos
Yaz

Yaz


Mesaje : 635
Data de înscriere : 20/08/2010
Localizare : In dulap :]]

Awake and alive Empty
MesajSubiect: Re: Awake and alive   Awake and alive EmptyDum Aug 22, 2010 8:53 pm

Am urcat in pod, uitandu-ma prin lucrurile alea vechi, fara sa o obzerv pe fata care mai era acolo.
-La naiba, unde o fi ?
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 576
Data de înscriere : 21/08/2010

Awake and alive Empty
MesajSubiect: Re: Awake and alive   Awake and alive EmptyDum Aug 22, 2010 8:55 pm

Am continuat sa rontai din creion,privind enervata foaia care era inca alba,am tresarit auzindul pe baiat dar nu am spus nimic.
Sus In jos
Yaz

Yaz


Mesaje : 635
Data de înscriere : 20/08/2010
Localizare : In dulap :]]

Awake and alive Empty
MesajSubiect: Re: Awake and alive   Awake and alive EmptyDum Aug 22, 2010 8:59 pm

Am incercat sa scot un skateboard mai vechi de sub cateva lucruri printre care erau si carti, au cazut toate pe mine, fiind "ingropat de viu" intre ele.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 576
Data de înscriere : 21/08/2010

Awake and alive Empty
MesajSubiect: Re: Awake and alive   Awake and alive EmptyDum Aug 22, 2010 9:04 pm

Am oftat ridicanduma.
-Ai nevoie de ajutor?lam intrebat dandumi ochii peste cap incepand sa dau cartile jos de pe el.
Sus In jos
Yaz

Yaz


Mesaje : 635
Data de înscriere : 20/08/2010
Localizare : In dulap :]]

Awake and alive Empty
MesajSubiect: Re: Awake and alive   Awake and alive EmptyDum Aug 22, 2010 9:06 pm

M-am ridicat din gramada aia de carti.
-Merci, am avut nevoie doar de skateboard-ul asta. am zis zambind, trecandu-mi mana prin par.
-Tu ce faci pe aici?
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 576
Data de înscriere : 21/08/2010

Awake and alive Empty
MesajSubiect: Re: Awake and alive   Awake and alive EmptyDum Aug 22, 2010 9:08 pm

-Stau.am spus scurt ducanduma la locul meu de unde plecasem,am luat hartia in brate privind`o.
Sus In jos
Yaz

Yaz


Mesaje : 635
Data de înscriere : 20/08/2010
Localizare : In dulap :]]

Awake and alive Empty
MesajSubiect: Re: Awake and alive   Awake and alive EmptyDum Aug 22, 2010 9:10 pm

-Iti scri testamentul, sau ceva de genul.. stai stiu, mesaj de adio? am spus chicotind privind-o.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 576
Data de înscriere : 21/08/2010

Awake and alive Empty
MesajSubiect: Re: Awake and alive   Awake and alive EmptyDum Aug 22, 2010 9:14 pm

-Nici una,nici alta,inca nu ma omor.i`am zambit schitat,lasanduma pe spate,punand foaia langa mine
Sus In jos
Yaz

Yaz


Mesaje : 635
Data de înscriere : 20/08/2010
Localizare : In dulap :]]

Awake and alive Empty
MesajSubiect: Re: Awake and alive   Awake and alive EmptyDum Aug 22, 2010 9:16 pm

-Sa ghicesc, de data asta sunt sigur... scri mesaje de dragoste pentru iubitul tau. am spus chicotind.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 576
Data de înscriere : 21/08/2010

Awake and alive Empty
MesajSubiect: Re: Awake and alive   Awake and alive EmptyDum Aug 22, 2010 9:19 pm

M`am ridicat in fund si am aruncat razand cu foaia in el.
-Termina,sti ca nu am iubit.am spus lasanduma iar pe spate.
Sus In jos
Yaz

Yaz


Mesaje : 635
Data de înscriere : 20/08/2010
Localizare : In dulap :]]

Awake and alive Empty
MesajSubiect: Re: Awake and alive   Awake and alive EmptyDum Aug 22, 2010 9:22 pm

-Dar nu stiu! am spus lasand skateboardul os incepand sa ma plimb prin pod.
-Gasesteti unul! am spus chicotind.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 576
Data de înscriere : 21/08/2010

Awake and alive Empty
MesajSubiect: Re: Awake and alive   Awake and alive EmptyDum Aug 22, 2010 9:27 pm

-Vrei sa fi iubitul meu?l`am intrebat razand ridicanduma in coate.
Sus In jos
Yaz

Yaz


Mesaje : 635
Data de înscriere : 20/08/2010
Localizare : In dulap :]]

Awake and alive Empty
MesajSubiect: Re: Awake and alive   Awake and alive EmptyDum Aug 22, 2010 9:33 pm

-Hah? am spus intorcandu-mi privirea spre ea izbindu-ma de perete, incepand sa rad.
-Cred ca eu este cea mai rea persoana pentru tine. am spus chicotind.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 576
Data de înscriere : 21/08/2010

Awake and alive Empty
MesajSubiect: Re: Awake and alive   Awake and alive EmptyDum Aug 22, 2010 9:37 pm

-Auch,asta a durut.am spus razand privindul izbinduse de perete.
-Mdeah poate ai dreptate,imi gasesc eu pe alcineva.am spus stand putin pe ganduri.
Sus In jos
Yaz

Yaz


Mesaje : 635
Data de înscriere : 20/08/2010
Localizare : In dulap :]]

Awake and alive Empty
MesajSubiect: Re: Awake and alive   Awake and alive EmptyDum Aug 22, 2010 9:39 pm

-Vrei sa caut eu pe cineva pentru tine? am intrebat-o ridincaud-ma de jos, chicotind.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 576
Data de înscriere : 21/08/2010

Awake and alive Empty
MesajSubiect: Re: Awake and alive   Awake and alive EmptyDum Aug 22, 2010 9:41 pm

-Nu,cred ca stiu eu pe cineva.spun zambind din coltul gurii,stand putin pe ganduri
Sus In jos
Yaz

Yaz


Mesaje : 635
Data de înscriere : 20/08/2010
Localizare : In dulap :]]

Awake and alive Empty
MesajSubiect: Re: Awake and alive   Awake and alive EmptyDum Aug 22, 2010 9:43 pm

-Ceee!? cine e? bun.. spune-mi cine e, varsta, de unde, cu ce se ocupa, cum arata, poze? unde sta.. am spus privind-o serios, stand pe ganduri.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 576
Data de înscriere : 21/08/2010

Awake and alive Empty
MesajSubiect: Re: Awake and alive   Awake and alive EmptyDum Aug 22, 2010 9:46 pm

-M`am lasat pe spate prefacanduma speriata.
-Ce ai bah?Nu iti zic nimic despre el,cine stie la ce te mai duce pe tine capul.am chicotit
Sus In jos
Yaz

Yaz


Mesaje : 635
Data de înscriere : 20/08/2010
Localizare : In dulap :]]

Awake and alive Empty
MesajSubiect: Re: Awake and alive   Awake and alive EmptyDum Aug 22, 2010 9:48 pm

-Ahh, la naiba! vroiam sa il cunosc sa vad daca e destul de perfect pentru tine. chicotesc, incepand sa ma dau iar cu skateboardul prin pod.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 576
Data de înscriere : 21/08/2010

Awake and alive Empty
MesajSubiect: Re: Awake and alive   Awake and alive EmptyDum Aug 22, 2010 9:51 pm

-Il cheama Kei si nu,nu cred ca e potrivit pentru mine,dar daca tu nu ai acceptat trebuie sa am si eu pe cineva nu crezi?l`am intrebat privindul
Sus In jos
Yaz

Yaz


Mesaje : 635
Data de înscriere : 20/08/2010
Localizare : In dulap :]]

Awake and alive Empty
MesajSubiect: Re: Awake and alive   Awake and alive EmptyDum Aug 22, 2010 9:53 pm

-Asta e ciudat, credeam ca glumesti. am spus chicotind, sarind o roata de la skateboard, intrand intr-o gramada veche cu lucruri.
-Urasc asta! deci ce spuneam? asa, deci... ce varsta are? chicotesc.
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 576
Data de înscriere : 21/08/2010

Awake and alive Empty
MesajSubiect: Re: Awake and alive   Awake and alive EmptyDum Aug 22, 2010 9:57 pm

-Aaaa....cred ca ar trebui sa ai grija.am spus privindul
-Si nu esti tata,nici macar tata nu ma intreaba despre iubiti mei,deci incetaza si nu,nu glumeam,deci daca se poate sa pastrezi distanta dintre buzele mele si de ale tale,te rog,merci.
Sus In jos
Yaz

Yaz


Mesaje : 635
Data de înscriere : 20/08/2010
Localizare : In dulap :]]

Awake and alive Empty
MesajSubiect: Re: Awake and alive   Awake and alive EmptyDum Aug 22, 2010 10:01 pm

-Ahh, la naiba! raspundemi macar la asta, e mai dragut ca mine? chicotesc, ridicandu-ma iar de jos aruncand skateboardul prin incapere, cazandu-mi apoi o cutie in cap.
-Bun, chiar am ghinion!
Sus In jos
Crystal

Crystal


Mesaje : 576
Data de înscriere : 21/08/2010

Awake and alive Empty
MesajSubiect: Re: Awake and alive   Awake and alive EmptyDum Aug 22, 2010 10:04 pm

-Termina sa te mai prostesti.am oftat ridicanduma de jos luandui cutia din cap fara sa ii raspund la intrebare.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Awake and alive Empty
MesajSubiect: Re: Awake and alive   Awake and alive Empty

Sus In jos
 
Awake and alive
Sus 
Pagina 1 din 19Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer~Holiday :: Camin :: Pod-
Mergi direct la: