Summer~Holiday
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


~RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Just my room

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Just my room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Just my room   Just my room - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 10:45 pm

-Dar nu pare a fi tu adica te comporti total diferit dupa mine.spun inca trista.Chiar iti place sa omori oamenii?
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Just my room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Just my room   Just my room - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 10:47 pm

-Nu imi place sa ucid, dar nu-mi pasa... sunt platit pentru asta, si nu ucid acei oameni pentru mine nu am nevoie de acei bani, apoi .. toti ce pe care ii ucid si oameni de afeceri si totusi, toti se ocupa cu crime, droguri si altele.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Just my room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Just my room   Just my room - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 10:57 pm

-De ce nu-ti cauti o slujba normala?Si mai am o intrebare,tu esti fara sentimente ca toti asasinii?Si sper ca nu e ca in filme ca dupa ce aflu ca esti asasin ma pui pe lista ta neagra sau ceva de genu si urmez sa fiu ucisa nu?spun cam speriata.
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Just my room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Just my room   Just my room - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 10:59 pm

-N-am nevoie de o slujba normala, ar dura prea mult ca sa fac bani, si eu nu ucid oameni nevinovati... filmele alea sunt idioate...
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Just my room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Just my room   Just my room - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 11:02 pm

Rasuflu usurata punandu-ma jos langa el.
-Ma bucur ca macar nu ma consideri o inamica sau ceva de genul.Stai de ce sa ma crezi inamica?spun nestiind nici eu de ce spusesem asta.Macar ramanem prieteni nu?Dar stii ca politia te poate gasii repede daca porti mereu masca aia nu?spun atingand usor masca lui.
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Just my room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Just my room   Just my room - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 11:05 pm

Mergeam pe hol si aud vorbarie din camera.Deschid usa fara sa mai ciocan si ii vad pe cei doi si pe Caro adromita.
-Umm? buna. zic eu in soapta ca sa no trezesc pe Caro. dupa ce il vad pe Mask ma rosesc putin la fata si intru in camera.
-Ce faceti aici cand propietarul doarme?? hai mai bine undeva unde putem vorbii liber.
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Just my room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Just my room   Just my room - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 11:06 pm

-Sunt urmarit in orice moment, si nu imi voi da masca jos... poate in acest moment pot fi impuscat, ucis sau chiar eu asasinat.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Just my room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Just my room   Just my room - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 11:12 pm

Ma uit ingrozita la masca de pe fata lui.
-Scuze.In care camera sa mergem?spun indreptandu-mi privirea spre Hana."Tare mult as vrea sa stiu ce fata are" imi spun in gand.A si apropo ca observ ca esti inscris ca Master daca nu ai urechi si coada,pe cine ai vrea sa adopti?spun zambind asteptand un raspuns.
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Just my room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Just my room   Just my room - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 11:16 pm

-Huh... nu voi adopta pe nimeni, e prea periculos... nu va fi nimeni in siguranta, iar cei care vor sa se razbune nu vor sta sa se joace si veti fi ucise..
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Just my room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Just my room   Just my room - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 11:18 pm

-Pai antreneaza-ne daca e ca sa ne putem apara.spun scotand limba la el.Plus ca am invatat Arte martiale cand eram mica si ma antrenam mereu cu fratele meu.
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Just my room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Just my room   Just my room - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 11:21 pm

-Si totusi... nu as putea alege, nu vreau sa adopt pe cineva... dar va pot antrena daca chiar vreti.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Just my room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Just my room   Just my room - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 11:23 pm

-Eu vreau.spun bucuroasa iesind pe hol si punandu-ma in pozitie de lupta. Vrei sa vezi in ce ar trebui sa ma mai antrenez incercandu-mi puterile?Dar hai afara daca tot ne luptam.
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Just my room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Just my room   Just my room - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 11:25 pm

-Bine... dar nu promit ca o sa fiu asa de "moale" voi fi dur... nu conteaza ca esti fata, baiat sau altceva. ^^
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Just my room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Just my room   Just my room - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 11:26 pm

-Antrenament? YEPEEEEEEEEEEEEEEEI.incep sa sar ca nebuna dand cu capul de tocul de sus al usii.OUCH,OUCH,OUCH.ma frecam pe cap care ma cam durea apoi ies pe hol alaturi de Yume.
-Hai lenesule ca nu mai avem rabdare.zic eu catre Mask.
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Just my room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Just my room   Just my room - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 11:28 pm

-Bine, bine... va astept afara. am spus ridicandu-ma de pe canapea deschizand fereastra. sarind afara.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Just my room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Just my room   Just my room - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 11:29 pm

-Ok,o sa te consider ca esti freatele meu si o sa ma lupt la fel cum ma luptam cu el sau cu Sensei,lupta dur Sensei-ul nostru.spun gandidndu-ma un pic melancolica.Deci hai vi?va astept in sala de sport.spun plecand inainte.
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Just my room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Just my room   Just my room - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 11:36 pm

Ma uit nedumerita la Yume care fugea si la Mask care sarise pe geam.
-Deci pana la urma unde? la sala de sport sau afara? zic eu mai mult pentru mine merg incep pe hol.
Sus In jos
Caroline
Admin
Caroline


Mesaje : 85
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 28
Localizare : In wonderland

Just my room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Just my room   Just my room - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 5:58 am

M-am ridicat buimaca in sezut privind in jur. Mai eram doar eu in camera. Am dat din umeri cascand somnoroasa dupa care am intrat in baie. Mi-am facut un dus infasurandu-mi trupul cu un prosop scurt ce imi ajungea pana sub fund dupa care am intrat in camera incepand sa-mi piaptan parul albastrui.
Sus In jos
https://summer-holiday.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Just my room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Just my room   Just my room - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Just my room
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» My room! NYA~
» My room .___.
» Mah' Room .
» Yume's room
» Silent please. My room is here!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer~Holiday :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: