Summer~Holiday
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


~RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Carnavalul Sufletelor

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Carnavalul Sufletelor Empty
MesajSubiect: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor EmptyJoi Aug 19, 2010 8:56 pm

Stateam pe canapea,cu o mana pe parchet si una pe burta,picioarele le aveam mai mult pe jos,capul il tineam pe spate privind spre usa plictisita.
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Carnavalul Sufletelor Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor EmptyJoi Aug 19, 2010 8:59 pm

Ma plimbam plictisit pe hol, asa ca m-am gandit sa imi vizitez vecini, am batut la prima usa care mi-a venit in cale.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Carnavalul Sufletelor Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor EmptyJoi Aug 19, 2010 9:02 pm

Mi`am dat ochii peste cap si mi`am ridicat cu greu corpul de pe suprafata moale.Am pus mana pe clanta si am apasat pe ea deschizand usa,m`am proptit cu umarul de usa privindul pe baiat.
-Mdeah?spun cu greu parca ma forta cineva
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Carnavalul Sufletelor Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor EmptyJoi Aug 19, 2010 9:05 pm

Am privit`o pe tipa din cap pana`n picioare, observand urechile si coada mi-am dus mana pe urechile ei incepand sa le mangai usor.
-Uhh... sunt reale! >.<
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Carnavalul Sufletelor Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor EmptyJoi Aug 19, 2010 9:09 pm

Am zambit din coltul gurii analizandul din priviri.
-Wow!Ce descoperire,nici eu nu stiam asta,cum te ti`ai dat seama?.am chicotit
-Eu sunt Crystal,incantata.iam zambit prietenesc
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Carnavalul Sufletelor Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor EmptyJoi Aug 19, 2010 9:12 pm

-Poi nu prea vad asa ceva... si credeam ca inebunesc >.< Hmm... de asemenea incantat, poti sa imi spui Mask. am spus in timp ce ii mangaiam urechile.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Carnavalul Sufletelor Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor EmptyJoi Aug 19, 2010 9:16 pm

-Ohayo!spun iesind de dupa perete.Scuze daca deranjez.Eu sunt Yume.Am venit sa-mi vizitez vecinii.spun vesela din spatele baiatului.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Carnavalul Sufletelor Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor EmptyJoi Aug 19, 2010 9:19 pm

Am facut semnul pacii din degete,zambind chinuit.Mi`am dus privirea in camera mea.
"Hu...e curat"
-Pai daca tot ati venit,intrati.am zambit politicos deschizand usa larg
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Carnavalul Sufletelor Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor EmptyJoi Aug 19, 2010 9:22 pm

Am intrat in camera tipei uitandu-ma prin jur, asezandu-ma jos in stil turceste.
-Iar voi sunteti ceva ... neko? presupun...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Carnavalul Sufletelor Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor EmptyJoi Aug 19, 2010 9:24 pm

Am inspirat aer adanc in piept asteptand`o si ep fata ca sa inchid usa.
-Da,si tu esti mort daca mai stai pe jos.am spus bosumflanduma,scotand ghiarele prefacanduma ca o sa il zgarii
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Carnavalul Sufletelor Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor EmptyJoi Aug 19, 2010 9:26 pm

-Rawr! esti rea... asa sunt obisnuit! dar ma rog... m-am ridicat de jos asezandu-ma apoi pe canapea privind`o.
-Acum e bine? >.<
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Carnavalul Sufletelor Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor EmptyJoi Aug 19, 2010 9:26 pm

-Dap!Habarnam de ce m-am nascut pe jumatate pisica,mama nu mi-a zis niciodata.spun zambind inca.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Carnavalul Sufletelor Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor EmptyJoi Aug 19, 2010 9:29 pm

Am tras`o de mana in camera,apoi am inchis usa.
-Cine stie soarta vietii,pai fate comoda,oh da si nu sunt rea.am spus scotand rautacios limba la baiat.
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Carnavalul Sufletelor Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor EmptyJoi Aug 19, 2010 9:33 pm

-De unde sti tu ca nu esti rea? esti... pisicile sunt rele asculta de mine, mai ales daca nu esti motanel. am spus ciufulindu-mi parul privind`o, vroiam sa vad reactia ei.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Carnavalul Sufletelor Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor EmptyJoi Aug 19, 2010 9:35 pm

Ma asez pe canapea .
-Ce comoda este.spun incepand sa ma 'scufund' in ea.Dar nu suntem rele.spun repede spre baiat un pic trista.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Carnavalul Sufletelor Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor EmptyJoi Aug 19, 2010 9:36 pm

Am luat o perna din pat si m`am pus in bratele baiatului incepand sa il lovesc cu perna in cap.
-Nu stiu de ce,dar te urasc,nici o pisica nu poate fi rea,bine poate eu,dar nu ma pun la socoteala.
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Carnavalul Sufletelor Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor EmptyJoi Aug 19, 2010 9:38 pm

Am stat calm fara sa fac nimic lasand`o sa ma loveasca.
-Suferinta nu poate fi evitata, durerea e optionala... am spus eu privind`o. Si, bine mai convins nu esti rea, vroiam doar sa va vad reactia...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Carnavalul Sufletelor Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor EmptyJoi Aug 19, 2010 9:41 pm

-Baka!am spus dandui un capac,ridicanduma de pe el aruncand perna in pat.
-Deci Yume,cu ce te servesc?am intrebat`o zambindui amabil.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Carnavalul Sufletelor Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor EmptyJoi Aug 19, 2010 9:44 pm

-Cum adica durerea e optionala?spun nedumaerita.Poti simti durerea chiar daca vrei sau nu,sa incerci sa o ingnori da dar sa o faci sa nu te doara nu prea am mai vazut sau auzit.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Carnavalul Sufletelor Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor EmptyJoi Aug 19, 2010 9:46 pm

-Lasa`l,e cu lumea lui,cred ca dabia a aterizat pe planeta deci.am spus eu incet spre fata
-Deci va servesc cu ceva sa nu?Ma dor picioarele daca nu stau jos.
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Carnavalul Sufletelor Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor EmptyJoi Aug 19, 2010 9:47 pm

-O sa intelegeti odata si odata... aflati singure. am spus uitandu-ma la tavan, asteptand sa treaca cat mai repede timpul. Hmm, un pahar cu apa... te rog?
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Carnavalul Sufletelor Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor EmptyJoi Aug 19, 2010 9:49 pm

-Ah,nu mersi,scuze.spun vesela dar inca nedumerita de ce spusese baiatul mai devreme.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Carnavalul Sufletelor Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor EmptyJoi Aug 19, 2010 9:52 pm

-Eu nu imi bat capul cu ce spun alti asa ca sorry.am scos copilaros limba la el
-Deci apa plata,apa minerala plata sau apa cu acid?lam intrebat zambindui
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Carnavalul Sufletelor Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor EmptyJoi Aug 19, 2010 9:54 pm

-Apa plata... am spus ciufulindu-mi parul, uitandu-ma la ceas... "de ce nu trece timpul mai repede?" mi-am spus in gand oftand apoi.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Carnavalul Sufletelor Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor EmptyJoi Aug 19, 2010 9:57 pm

Am dat din umeri topaind pana in bucatarie luand un pahar punand apa.M`am intors in camera si am pus paharul pe masa.
-Poftim.am zambit eu ploiticos aruncanduma in pat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Carnavalul Sufletelor Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor Empty

Sus In jos
 
Carnavalul Sufletelor
Sus 
Pagina 1 din 13Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer~Holiday :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: