Summer~Holiday
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


~RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Carnavalul Sufletelor

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Urmatorul
AutorMesaj
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 9:59 pm

-Uhm.. multumesc! am luat paharul cu apa de pe masa gustand din lichid, ciufulindu-mi parul.
-Si, ce varsta aveti? am intrebat dupa care am baut toata apa din pahar.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 10:01 pm

-Sti ca nu e frumos sa intrebi o fata cati ani are?am chicotit
-Pai la mine poti sa ghicesti,ca eu una nu iti zic.m`am asezat pe burta si mi`am pus coatele pe invelisul moale,apoi mi`am proptit capul in palme dand incet din coada.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 10:01 pm

-Pai saptisprazece.Dar ma port de parca as avea inca zece.zic scotand limba copilaros.
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 10:09 pm

-Uhmm.... daca tu ai 17 ani, atunci si ea are tot atata... presupun, corect? ^^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 10:14 pm

-Deobicei mi se spune ca am 18 sau 19,dar dap ai ghicit.am scos limba la el dand incet din picioare
-Dar hai ca mai facut curioasa,tu cati ani ai?
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 10:17 pm

-Uhmm.. nu mi se pare corect, eu a trebuit sa ghicesc, bine... am 18 ani. am spus oftand uitandu-ma iarasi la ceas.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 10:20 pm

-Dar de ce tot uiti la ceas intr-una?Vrei sa vina ziua ta asa de mult?spun razand.Daca trebuie sa te intalnesti cu cineva poti sa astepti cateva minute nu?
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 10:21 pm

-Uhmm... nu trece timpul rapid, nu ceasul ma enerveaza ci cum functioneaza... timpul trece greu, foarte greu. am spus ciufulindu-mi parul.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 11:05 pm

-Pai poata nu ar mai trece asa geru daca probabil am face alceva in afara sa ne uitam uni la alti.am spus bagand capul in perna.
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 11:09 pm

-Poi hai sa facem ceva, din cate stiu voua... va place sa va jucati presupun... sau cred. ^^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 11:11 pm

-Meaow,dap.am spus pe un ton copilaresc miscandumi din coada si din urechi.
-Dar e problema ca eu una nu am ideei de jocuri.m`am bosumflat.
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 11:14 pm

Deschid usa putin sa vad cine e in camera si uitand putin de bunele maniere de a bate la usa.
-HUH?Buna! stie careva pe unde pot ajunge si eu la bucatarie? mie foame si nu o gasec nicaieri iar cu dulciuri nu ma satur.
Intru in camera de tot si ma prezint fetei noi pentru ca pe restu ii cunosteam.
-Umm...eu sunt Hanami dar imi poti zice Hana...pe tine cum te chema? o intreb eu pe fata satena.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 11:15 pm

-Nici eu.spun intinzandu-ma pe canapea.Tu ai vreuna Mask?Sa ne jucam dea Hotii si vardistii.spun razand "sau politistii si asasinii." gandesc eu incepand sa chicotesc.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 11:17 pm

-Aaa....cred ca ar fi trebui sa ciocani,scuze dar nu prea imi place cand o persoana nu prea stie sa fie putin politicoasa,si eu sunt Crystal.incantata,de bucatarie nu am idee,dar daca vrei poti sa o folosesti pe a mea.am zambit politicos
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 11:20 pm

-Nu stiu, nu m-am jucat in viata mea .... nici macar un joc... deci, alegeti voi. ^^ am spus ciufulindu-mi parul.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 11:22 pm

-Cel mai vechi joc din istoria minti goale.am chicotit
-Adica mai simplu adevar,provocare,procente,sarutare,ce ai face daca si tupeu.
-Ramai si tu?am intrebat indreptandumi privirea spre fata ce intrase in camera.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 11:25 pm

-Adevar,provocare,procentaj,intrebare,daca ai tupeu si sarutare?Twist?Sticluta?Carti?spun pe rand ideile de joc care imi veneau in minte.Alege-ti daca vreti.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 11:29 pm

-Mask,tu esti singurul baiat din camera,alege,uite vezi sunt politicoasa si tu ziceai ca sunt rea.am scos rautacios limba la el.
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 11:32 pm

-Bine, voi folosi o tehnica... ala-bala-porto-ca-la ... a iesit adevar, provocare, procentaj si toate cele. Deci jucam?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 11:35 pm

-Wow!Mask,ce tehnica interesanta,nu am mai auzit asta niciodata,e ceva nou,tu ai inventat`o?lam intrebat razand
-Tu incepi pentru ca iti dam priporitate si eu nu vreau sa pun intrebari.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 11:36 pm

-Ok,pe cine alegi?spun asteptand raspunsul baiatului.Alege pe cine vrei sa intrebi.zambesc eu scurt.
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 11:38 pm

-Sa vedem...hmm... fata cea rea Cry... adevar, provocare, alea alea... ? am spus oftand
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 11:41 pm

-Pe cine faci tu rea?Aaaaahhhh...esti mort.am spus ridicanduma in genuchi aruncand cu pernele in el.
-Si aleg ce ai face daca.am scos rautacios limba la el,reluandumi pozitia pe burta,dand incet din coada si din picioare.
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 11:43 pm

-Huh...ce ai face daca .. nu ar mai exista lapte? stiu ca voua pisicilor va place laptele. am spus stand pe ganduri "asa o fi oare?"
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 11:44 pm

Ma uitam ca o aiurita prin camera fara s fiu atenta la intrebarile ce mi se puneau.
-Draguta camera! zic eu inca neuitandu-ma la ceilati. DEEEEEEECI? jucam?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carnavalul Sufletelor   Carnavalul Sufletelor - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Carnavalul Sufletelor
Sus 
Pagina 2 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer~Holiday :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: