Summer~Holiday
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


~RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Pauzaaa ~

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Pauzaaa ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 6:05 am

-Daaa, spun îndreptându-mi spatele şi căscând. Pff, mamă, chiar alergi rapid, am repetat din nou.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Pauzaaa ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 6:12 am

-Mersi,dar eu nu cred.Vrei un alergator bun?Ti-l arat pe fratimiu'. spun razand .Hai ca incerc sa alerg mai incet daca vrei.spun razand indreptandu-ma spre el.
Ma asez jos stand relaxata.Auzeam cum profa de romana tipa ca disperata in clasa asa ca incepusem sa rad.
Sus In jos
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Pauzaaa ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 6:13 am

Am auzit şi eu urletele unei femei şi am întrebat-o pe Yume zâmbind :
- Profa ta de română ?
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Pauzaaa ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 6:19 am

-Asa se pare.spun inca razand la urletele de femeie isterica ale profei.Doamne fereste!Femeia aia zici ca-i scoasa din spitalul de nebuni, zona psihoptati fara creier.spun inca razand.
Sus In jos
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Pauzaaa ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 6:21 am

Am început şi eu să râd ca un nebun, de parcă m-aş fi îmbătat cu aer.
-Chiar că, am reuşit să spun printre hohotele de râs.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Pauzaaa ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 6:24 am

Eram amandoi tavaliti in iarba tinandu-ne cu mainile de burtile care ne dureau.Cautam si clasa de chimie sa vad daca e si acolo alt crizat ca profa.
Sus In jos
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Pauzaaa ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 6:26 am

În clasa de chimie o puteam vedea pe profă cum preda şi cum burta ei uriaşă se revărsa peste catedră . M-a bufnit un râs nebun , bucurându-mă că n-am mers la ora aia .
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Pauzaaa ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 6:30 am

Incepusem sa rad si eu alaturi de el.Imi dadusera si lacrimile stand pe spate si tinandu-ma cu mana de barta care ma durea de ras.
Sus In jos
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Pauzaaa ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 6:32 am

-Waaa . . . vezi să nu mori de râs, i-am spus printre hohotele de râs.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Pauzaaa ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 6:35 am

-O-ok.spun prin hohote incercand sa ma calmez cu chiu cu vai.Asta trebuia filmata si postata pe net.spun inca chicotind.
Sus In jos
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Pauzaaa ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 6:37 am

-Categoric , am spus. Chiar regret că n-am filmat, am zâmbit încercând să mă opresc din râs.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Pauzaaa ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 6:40 am

Scot cu iuteala telefonul Corby din geata si incep sa filmez profa de chimie si dupa ragetele de leu handicapat ale profei de romana.Incepusem sa rad din nou de imi tremura telefonul in mana.
Sus In jos
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Pauzaaa ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 6:43 am

M-am trântit pe iarbă râzând în hohote şi ţinându-mă de burtă. Credeam că am să explodez de la atâta râs.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Pauzaaa ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 6:52 am

Reusisem sa ma opresc din ras ,am dat sa uploadez pe net si m-am pus pe burta fara sa observ ca imi curgeau inca lacrimi de la atata ras.
Sus In jos
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Pauzaaa ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 6:53 am

Yume se oprise din râs, dar eu încă râdeam doar privindu-le pe cele două profe mult prea . . . ciudate .
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Pauzaaa ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 6:59 am

-Eu nu ma fac profesoara!Oi fi eu mai tampita sau ciudata dar ca profesoara voi innebuni si mai rau.zic chicotind.
Sus In jos
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Pauzaaa ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 7:00 am

-Categoric, am aprobat-o râzând înfundat.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Pauzaaa ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 7:07 am

Am inceput sa ma rostogolesc pe iarba rece deoarece imi era asa de cald.
Sus In jos
Kristine

Kristine


Mesaje : 44
Data de înscriere : 20/08/2010

Pauzaaa ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 7:10 am

Eram sprijinita de un copac apropiat de cei doi. Ii priveam ciudat intrebandu-ma cum poate o persona cat de cat normala sa rada atat. eu nici macar un zambet nu am mai schitat de aproape 4 ani.
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Pauzaaa ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 7:29 pm

Mergeam pe langa copacii din curtea scolii,ferindu-ma de privirile profesorului de sport apoi aud rasete din departare si ascultasem pana la sfrasit.
-Doar doua perosane pot rade in halul asta. imi zic eu si ma duc spre copacul unde erau cei doi
-Si voi chiuliti?? Io am ora de sport si profesorul e tare pervers...ultima data sa prefacut ca se impiedica si mia rupt tricoul,eu ramand in lenjerie. spun eu nervoasa
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Pauzaaa ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 7:31 pm

-Oh mai,saraca de tine.spun inca chicotind aproape sa atipesc de oboseala la cat raseem cu Eric.Vrei sa vezi de ce radem?spun aratandui telefonul.
Sus In jos
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Pauzaaa ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 2 EmptySam Aug 21, 2010 1:23 am

M-am oprit din râs cu greu şi i-am făcut cu mâna lui Hana în timp ce-mi ştergeam lacrimile de la ochi.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Pauzaaa ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 2 EmptySam Aug 21, 2010 1:26 am

-Vi inocace?spun ridicand-ma in fund uitandu-ma la Hana.
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Pauzaaa ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 2 EmptySam Aug 21, 2010 3:52 am

-Da,da,da..defapt sunt cam ocupata...maine vine fratele meu in vizita si vreau sa fie fericit aici,desi zice ca vine de vreo 3 saptamani incoace si mereu gaseste o scuza. spun eu plctisita uitandu-ma in zare parca vrand sa vad ceva anume desi stiam ca nu-i nimic acolo.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Pauzaaa ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 2 EmptySam Aug 21, 2010 3:55 am

-Vine fratele tau?Sa mi-l prezinti te rog da?spun ridicandu-ma de pe iarba ducadu-ma la ea.Hei uite inveseleste-te.spun aratandui filmuletul cel amuzant.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pauzaaa ~ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Pauzaaa ~
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer~Holiday :: Academie :: Curtea scolii-
Mergi direct la: