Summer~Holiday
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


~RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Pauzaaa ~

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Pauzaaa ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 3 EmptySam Aug 21, 2010 4:01 am

Le-am privit plictisit pe cele două fete şi m-am trântit pe iarbă, căscând şi închizându-mi ochii.
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Pauzaaa ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 3 EmptySam Aug 21, 2010 4:03 am

Mai intai ignor filmuletul,dupa ce imi deau seama ce era in el ma uit de parca ar fi fost ultima chesie care am vazut-o in viata mea si incep sa rad ca o crizata de la spitalul de nebuni.
-Asta e....HAHAHHA.....cea mai tare chestie. spun eu printre sughituri ca-mi dadusera si lacrimile. Nu ma pot..sa ma opreasca careva. spun eu crezand cami dau duhu acolo.
-HEY! Arata-mi si mie ca sa am de ce ma distra...ma invart de 10 minute pe aici cautand-o pe aiurita asta mica. se aude o voce de baiat din fata noastra.
Era un baiat putin mai inaltut ca mine,avea aceas fata si aceleas culori numai ca avea perul scrut si dadea nervos din coada.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Pauzaaa ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 3 EmptySam Aug 21, 2010 4:06 am

-Umm ce s-a auzit?spun intorcandu-ma vazand un baiat foarte asemanator cu Hana.Fratele tau?
Sus In jos
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Pauzaaa ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 3 EmptySam Aug 21, 2010 4:12 am

-Ce vă agitaţi atâta ? Am întrebat strâmbându-mă.
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Pauzaaa ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 3 EmptySam Aug 21, 2010 4:12 am

Ma ridic cu chiu cu vai de pe jos si ma uit la baiat vazandu-l cam neclar din cauza lacrimilor asa ca ma sterg la ochi apoi imi dau seama de ce a zis.
-HEY! PE CINE FACI TU AIURITA,PROSTULE! spun eu in timp ce strig la el si arunc cu smocuri de iarba in el.
-Ok! ok! potolestete. zice el in timp ce ma prinde de maini apoi uitandu-se ma Yume. Da! sunt fratele enervantei asteia mici e care o asteptam sa vina sa ma conduca spre camera. spune el uitandu-se spre mine.
Sus In jos
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Pauzaaa ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 3 EmptySam Aug 21, 2010 4:14 am

M-am ridicat în şezut şi i-am privit pe Hana şi pe fratele ei.
-Atâta zgomot, am mormăit încet.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Pauzaaa ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 3 EmptySam Aug 21, 2010 4:18 am

-Si noi oare ce faceam cand radeam ca bezmeticii mai devreme?spun catre baiatul cu par albastru.
Sus In jos
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Pauzaaa ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 3 EmptySam Aug 21, 2010 4:19 am

-Atunci nu mă durea capul, am spus căscând.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Pauzaaa ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 3 EmptySam Aug 21, 2010 4:25 am

-Culca-te atunic,noi vom vorbi aici.spun intorcandu-ma spre cei doi.Dae am inteles ca vi maine deabea.
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Pauzaaa ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 3 EmptySam Aug 21, 2010 4:26 am

-Scuze pentru deranj,domnule! spun eu cu fratele meu in aceals timp si facand o plecaciune in fata lui apoi incepand sa chicotim amandoi
Sus In jos
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Pauzaaa ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 3 EmptySam Aug 21, 2010 4:29 am

-Domnule ? Am întrebat începând să râd.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Pauzaaa ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 3 EmptySam Aug 21, 2010 4:31 am

-Hei vin si eu!spun urmandu-i pe cei doi.Sa ai un somn placut.
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Pauzaaa ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 3 EmptySam Aug 21, 2010 4:32 am

-Asa ne prosteam noi cu tata cand eram mai mici, el era stapanul, mama ducesa si noi servitorii, si asa ii spuneam cand el ne zicea ca nu are nevoie de el acum. spunem noi tot in acelas timp.
-Apropo,am uitat sa ma prezint, numele meu este Niru. spuse fratele meu dintr-o data.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Pauzaaa ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 3 EmptySam Aug 21, 2010 4:36 am

-Yume.Incantata.spun razand la povestea lor amuzanta.
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Pauzaaa ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 3 EmptySam Aug 21, 2010 4:53 am

-HAI! HAI! HAI! Sa nu mai repetam faza cu fata aia care abia ai cunoscuto si ai sfarsit sa bocesti 5 zile cu fata in perna. ii zic eu ironic fratelui meu in timp ce-l impingeam de la spate.
-Aia a fost doar o data si fata era tare draguta, nu ca tu nai fi draguta heehee. spuse el cu o fata prosteasca spre Yume.
Ii trag o palma peste obraz.
-HAI,iubaretule,iti ajunge, hai sa-ti arat unde voi dormi! zic eu in timp cel impingeam spre poarta scolii.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Pauzaaa ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 3 EmptySam Aug 21, 2010 4:55 am

Raman surprinsa de ce spusese baiatul dar il ignor intorcandu-ma sa-mi iau geanta hotarnadu-ma sa sar si peste ora de algebra,de sport,chimie si religie.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pauzaaa ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pauzaaa ~   Pauzaaa ~ - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Pauzaaa ~
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer~Holiday :: Academie :: Curtea scolii-
Mergi direct la: