Summer~Holiday
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


~RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 O cafeluţă xD

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Revi

Revi


Mesaje : 114
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 27
Localizare : pe dincolo : >

O cafeluţă xD - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O cafeluţă xD   O cafeluţă xD - Pagina 3 EmptySam Aug 21, 2010 3:48 pm

Imi asteptam plictisita comanda. Aveam chef sa beau si vroiam sa vina mai repede. Taicamiu imi daduse onorariul pentru misiune, asa ca m-am apucat sa numar un teanc de marime medie, de bani, in timp ce asteptam comanda.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

O cafeluţă xD - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O cafeluţă xD   O cafeluţă xD - Pagina 3 EmptySam Aug 21, 2010 7:42 pm

-Aici este comanda ta.spun venind cu o tava plina ochi.E bine sau lipseste ceva?
Sus In jos
Revi

Revi


Mesaje : 114
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 27
Localizare : pe dincolo : >

O cafeluţă xD - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O cafeluţă xD   O cafeluţă xD - Pagina 3 EmptyDum Aug 22, 2010 8:59 pm

M-am uitat la tot ce era pe masa.
-Da e bine, am tot! i-am zis fetei.
-Si, cat fac toate astea? am intrebat-o eu pe Yume, incepand sa beau dintr-o cafea.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

O cafeluţă xD - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O cafeluţă xD   O cafeluţă xD - Pagina 3 EmptyDum Aug 22, 2010 9:06 pm

-Pai in jur de....incep sa calculez in gand.Vreo zece mii de yeni...ehehehe.spun uitandu-ma la masa plina a fetei.
Sus In jos
Revi

Revi


Mesaje : 114
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 27
Localizare : pe dincolo : >

O cafeluţă xD - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O cafeluţă xD   O cafeluţă xD - Pagina 3 EmptyDum Aug 22, 2010 9:12 pm

-Aham, ok! ii zic si trang din teancul de bani vreo 5 sau 6 bacnote de zece mii de yeni, iar pe restu ii bag in buzunar.
-Iti ajung? o intreb pe fata, dandu-i bacnotele.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

O cafeluţă xD - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O cafeluţă xD   O cafeluţă xD - Pagina 3 EmptyDum Aug 22, 2010 9:33 pm

-Imi ajunge doar o bacnota.spun uitandu-ma la cele cateva bacnote care mi le daduse clienta care imi era si amica.
Sus In jos
Revi

Revi


Mesaje : 114
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 27
Localizare : pe dincolo : >

O cafeluţă xD - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O cafeluţă xD   O cafeluţă xD - Pagina 3 EmptyDum Aug 22, 2010 9:35 pm

-Nee, pastreaza-ti restul! Si fa bine sa nu ii dai pe toti bosorogului de sef al tau...Ma streseaza moaca lui. Pastreaza tu bacsisul. i-am spus facandu-i cu ochiul.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

O cafeluţă xD - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O cafeluţă xD   O cafeluţă xD - Pagina 3 EmptyDum Aug 22, 2010 10:03 pm

-Ok mersi.spun un pic uimita si apoi ranjind smecheresc dand doar cat trebuia sefului si pastrand restul.
Sus In jos
Continut sponsorizat





O cafeluţă xD - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O cafeluţă xD   O cafeluţă xD - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
O cafeluţă xD
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer~Holiday :: Oras :: Cafenea-
Mergi direct la: