Summer~Holiday
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


~RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Plimbarici prin parc...

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Plimbarici prin parc... Empty
MesajSubiect: Plimbarici prin parc...   Plimbarici prin parc... EmptyVin Aug 20, 2010 6:29 am

Am ajuns in parc de dupa niste tufisuri fara sa vreau lasadu-l in urma pe Eric.Ma asez in leaganu-l din apropiere asteptandu-l.
Sus In jos
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Plimbarici prin parc... Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarici prin parc...   Plimbarici prin parc... EmptyVin Aug 20, 2010 6:31 am

Am ajuns în parc şi am văzut-o pe Yume dându-se în leagăn. M-am aşezat şi eu în celălalt şi am spus:
-E cam gol parcul azi . . .
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Plimbarici prin parc... Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarici prin parc...   Plimbarici prin parc... EmptyVin Aug 20, 2010 6:34 am

-Ai ajuns,ma gandeam ca te-ai pierdut.spun razand.Avand in vedere ca e aproape doua noapte eu nu ma mir.spun in timp ce chicoteam.
Sus In jos
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Plimbarici prin parc... Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarici prin parc...   Plimbarici prin parc... EmptyVin Aug 20, 2010 6:36 am

-N-oi fi eu pisică, dar nu sunt aşa de prost . Nu scapi aşa de uşor de mine, am spus scoţându-i limba.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Plimbarici prin parc... Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarici prin parc...   Plimbarici prin parc... EmptyVin Aug 20, 2010 6:41 am

-Daca spui tu.spun copilaros in timp ce imi faceam vant in leagan.Te dai si tu?
Sus In jos
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Plimbarici prin parc... Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarici prin parc...   Plimbarici prin parc... EmptyVin Aug 20, 2010 6:44 am

-Dap, am spus aşezându-mă pe celălalt leagăn şi fâcându-mi vânt.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Plimbarici prin parc... Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarici prin parc...   Plimbarici prin parc... EmptyVin Aug 20, 2010 6:53 am

Am sarit din leagan uitand ca sunt in fusta si ca baiatul imi putea vedea chilotii asa ca am sarit fara griji cazand in cutia de nisip.
Sus In jos
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Plimbarici prin parc... Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarici prin parc...   Plimbarici prin parc... EmptyVin Aug 20, 2010 6:55 am

-Uuuu, am spus văzând chiloţii fetei şi, observând că se uita la mine, mi-am mutat privirea spre nişte copaci.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Plimbarici prin parc... Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarici prin parc...   Plimbarici prin parc... EmptyVin Aug 20, 2010 6:56 am

-Hm?Ma rog.spun neintelegand fluieratul baiatului avand si un ranjet pe fata.
Sus In jos
Kristine

Kristine


Mesaje : 44
Data de înscriere : 20/08/2010

Plimbarici prin parc... Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarici prin parc...   Plimbarici prin parc... EmptyVin Aug 20, 2010 6:57 am

Nu puteam sa dorm din cauza cosmarurilor ce ma bantuiau noapte de noapte asa ca am hotarat sa fac o plimbare. Am intrat in parc avand privirea in pamant eu fiind cufundata in ganduri.
Sus In jos
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Plimbarici prin parc... Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarici prin parc...   Plimbarici prin parc... EmptyVin Aug 20, 2010 6:58 am

-Ei, nimicuţa, nimicuţa, am spus eu privind copacii ăia în continuare.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Plimbarici prin parc... Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarici prin parc...   Plimbarici prin parc... EmptyVin Aug 20, 2010 7:16 am

-Ma rog....Oh buna!spun spre fata care mi se parea ca o mai vazusem prin camin.
Sus In jos
Kristine

Kristine


Mesaje : 44
Data de înscriere : 20/08/2010

Plimbarici prin parc... Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarici prin parc...   Plimbarici prin parc... EmptyVin Aug 20, 2010 7:18 am

-Salut! am mormait in asa fel incat fata sa ma auda. Mi-am ridicat privirea uitandu-ma la cei doi fara nicio expresie pe chip
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Plimbarici prin parc... Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarici prin parc...   Plimbarici prin parc... EmptyVin Aug 20, 2010 7:30 am

Stateam inca in cutia de nisip.
-Eu sunt Yume.Incantata.spun zambind.Tu?
Sus In jos
Kristine

Kristine


Mesaje : 44
Data de înscriere : 20/08/2010

Plimbarici prin parc... Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarici prin parc...   Plimbarici prin parc... EmptyVin Aug 20, 2010 7:34 am

-Kristine! am raspuns scurt la intrebarea fetei dupa care m-am rezemat de un copac privind cerul.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Plimbarici prin parc... Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarici prin parc...   Plimbarici prin parc... EmptyVin Aug 20, 2010 7:59 am

M-am pus jos pe o banca din apropiere atipind in timp ce ma uitam la cer cazandu-mi capul intr-o parte.
Sus In jos
Kristine

Kristine


Mesaje : 44
Data de înscriere : 20/08/2010

Plimbarici prin parc... Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarici prin parc...   Plimbarici prin parc... EmptyVin Aug 20, 2010 8:01 am

Am cascat. Intinzandu-ma pe iarba.
-Hei, tu! Ar trebuii sa-ti duci iubita acasa, se pare ca a adormit pe banca! m-am adresat cu o voce rece spre baiatul ce o insotea pe Yume
Sus In jos
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Plimbarici prin parc... Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarici prin parc...   Plimbarici prin parc... EmptySam Aug 21, 2010 1:33 am

Am privit-o zăpăcit pe roşcata ce tocmai mi se adresase. Apoi m-am uitat la Yume ce dormea pe bancă. Am oftat şi am luat-o în braţe.
-Nu e iubita mea, i-am spus roşcatei fiindcă nu voiam să mă ia la întrebări.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Plimbarici prin parc... Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarici prin parc...   Plimbarici prin parc... EmptySam Aug 21, 2010 1:38 am

Ma simteam de parca as fi carata in brate asa ca incep deschid ochii si aflu ca sunt dusa in brate de catre Eric.
-C-ce faci?Lasa-ma jos.spun inbujorandu-ma deoarece era prima oara cand eram dusa in brate de catre un baiat.
Sus In jos
Kristine

Kristine


Mesaje : 44
Data de înscriere : 20/08/2010

Plimbarici prin parc... Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarici prin parc...   Plimbarici prin parc... EmptySam Aug 21, 2010 1:40 am

-Mda, cum sa nu. Nu inca! am zis mai mult pentru mine dandu-mi ochii peste cap.
Sus In jos
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Plimbarici prin parc... Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarici prin parc...   Plimbarici prin parc... EmptySam Aug 21, 2010 1:40 am

Am oftat puţin enervat.
-Şi voiai să te las să dormi toată noaptea într-un parc, pe o bancă ? Am întrebat.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Plimbarici prin parc... Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarici prin parc...   Plimbarici prin parc... EmptySam Aug 21, 2010 1:43 am

-Puteai sa ma trezesti.Ma lasi jos acum?spun incrucisandu-mi mainile la piept ca un copil mic asteptand sa ma lase jos
Sus In jos
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Plimbarici prin parc... Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarici prin parc...   Plimbarici prin parc... EmptySam Aug 21, 2010 1:47 am

-Şi dupaia aveai să urli la mine că de ce te-am trezit, am comentat dându-mi ochii peste cap.
Am lăsat-o apoi jos pe fată.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Plimbarici prin parc... Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarici prin parc...   Plimbarici prin parc... EmptySam Aug 21, 2010 1:50 am

-Ba nu!spun uitandu-ma urat la el de parca m-am suparat pe fatele meu dupa ce mi-a intrat in lucruri.
Sus In jos
Eric

Eric


Mesaje : 138
Data de înscriere : 20/08/2010

Plimbarici prin parc... Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarici prin parc...   Plimbarici prin parc... EmptySam Aug 21, 2010 1:52 am

-Hm, de unde să ştiu eu cum aveai să reacţionezi ? Am spus punându-mi mâinile în sân.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Plimbarici prin parc... Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarici prin parc...   Plimbarici prin parc... Empty

Sus In jos
 
Plimbarici prin parc...
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Peripetii prin pod
» Din parc la cascada :P

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer~Holiday :: Oras :: Parc-
Mergi direct la: