Summer~Holiday
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


~RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Uhm.. poate...

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Uhm.. poate... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Uhm.. poate...   Uhm.. poate... - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 10:50 pm

M-am apropiat de fata privind`o in ochii, stergandui apoi lacrimile.
-Nu ucid, oameni nevinovati. am spus asta dupa care am mangaiat`o incet pe fata pe cap.
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Uhm.. poate... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Uhm.. poate...   Uhm.. poate... - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 10:53 pm

M-am uitat in ochii lui si am inteles ca sunt in siguranta.
-Pai atunci...nu o sa zic nimanui nimic si vrei sa mai ramanem prieteni nui asa? Te rog,zi da! zic eu imbatisandu-l din instinct.
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Uhm.. poate... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Uhm.. poate...   Uhm.. poate... - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 10:55 pm

Am ramas oarecum uimit.
-Nu consider pe nimeni prieten, dar sa zicem... de data asta, da... hmm, am auzit niste zgomote prin padure... mai bine ai pleca.. cat mai rapid.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Uhm.. poate... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Uhm.. poate...   Uhm.. poate... - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 11:00 pm

Ma scufundasem pana la fund si stateam acolo fara sa-mi pese ca nu aveam destul aer.Stateam si imi placea.Parca asteptam sa-mi zica cineva ca era doar o farsa sau ceva de genul.Imi dau seama ca totusi corpul cerea aer asa ca am iesit cu capul afara ca sa iau o gura mare de aer si sa intru din nou.
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Uhm.. poate... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Uhm.. poate...   Uhm.. poate... - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 11:01 pm

Il las din stransoare apoi ma uit la el si imi iau putin curaj.
-Bine! iam zis eu cu ochii scilipind de incredere.
Incep sa fug inapoi la cascada cand aud din urma mea diverse zgomote.
-SA AI GRIJA,CA TE VREAU INAPOI INTREG! ii strig eu din fuga.
Sus In jos
Mask

Mask


Mesaje : 174
Data de înscriere : 19/08/2010

Uhm.. poate... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Uhm.. poate...   Uhm.. poate... - Pagina 2 EmptyJoi Aug 19, 2010 11:04 pm

-Huh... ma rog... niste baieti aparuse in fata mea cu niste arme. Deci, nu am timp prea mult si trebuie sa fiu intreg, asa ca muriti! am spus eu dupa care am inceput sa ii ucid pe toti masca mea era patata iarasi de sange.
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Uhm.. poate... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Uhm.. poate...   Uhm.. poate... - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 2:27 am

Ajung la cascada si nici urma de Yume asa ca ma hotarasc sa-l astept pe Mask acolo, in fata cascadei.
"Parca ar fi viata care curge neincetat, sus incepe si jos se termina"zic eu uitandu-ma visatoare la cascada si lasandu-ma purtata de muzica stropilor.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Uhm.. poate... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Uhm.. poate...   Uhm.. poate... - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 3:09 am

Ies din apa sa imi mai iau o gura de aer chiar daca nu mai rezistam mult asa,dar nu-mi pasa eram pierduta in ganduri ciudate pe care nici eu nu le intelegeam.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Uhm.. poate... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Uhm.. poate...   Uhm.. poate... - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Uhm.. poate...
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer~Holiday :: In afara orasului :: Cascada-
Mergi direct la: