Summer~Holiday
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


~RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Uneori e buna o masa in oras

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Revi

Revi


Mesaje : 114
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 27
Localizare : pe dincolo : >

Uneori e buna o masa in oras - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e buna o masa in oras   Uneori e buna o masa in oras - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 11:01 pm

-Am metodele mele. i-am spus facandu-i cu ochiul
Meniul era saracacios si lipsit de valoare, dar cu o spaga buna iti aduceau si Nilul daca vroiai.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Uneori e buna o masa in oras - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e buna o masa in oras   Uneori e buna o masa in oras - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 11:04 pm

-Ahaaaaaaaaaaaa!Mersi pentru idee.spun dupa care ma uit si vad cum se canta la vioara si bas ceva mai incolo.Este mai bun hip-hopul sau country decat muzica asta?
Sus In jos
Revi

Revi


Mesaje : 114
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 27
Localizare : pe dincolo : >

Uneori e buna o masa in oras - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e buna o masa in oras   Uneori e buna o masa in oras - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 11:17 pm

-Ce restaurant fitos si plin de plictiseala. i-am spus eu fetei.
-E plin de bosorogi plin de bani.. din aia fitosi si enervanti, care cer numai pumni in gura. am continuat eu, uitandu-ma in jur.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Uneori e buna o masa in oras - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e buna o masa in oras   Uneori e buna o masa in oras - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 11:22 pm

M-am ridicat de la masa ducandu-ma la un domn care canta la vioara si i-am luat caietul cu portativ si o gramada de note muzicale in el schimband cateva note de acolo si apoi facnd si la ceilalti.
-Ma scuzati dar am zis sa scoatem aceasta melodie care continua un pic prea mult si sa incingem un pic atmosfera si nu cu un vals sau ceva de genul.zic vazand-i pe violonisti scitand cateva chitari de sub scaunele lor si ranjind cu toti.
Mi-am rupt rochia mai scurta si am inceput sa cant ceva rock acompaniata de chitaristii care cu cateva secunde inainte erau niste amarati de violonisti.
Sus In jos
Revi

Revi


Mesaje : 114
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 27
Localizare : pe dincolo : >

Uneori e buna o masa in oras - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e buna o masa in oras   Uneori e buna o masa in oras - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 11:26 pm

Am cascat plictisit, ascultand melodia. Sincer eu nu ascultam rock, doar rapp... Dar era ciudat, fiindca invatasem sa cant ca o profesionista la chitara electrica si tobe.. Doh, doar din placere.
Mi-am pus capu pe masa, plictisita, asa cum faceau majoritatea clientilor din restaurant.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Uneori e buna o masa in oras - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e buna o masa in oras   Uneori e buna o masa in oras - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 11:29 pm

Ma opresc din cantat un pic cam trista si le fac semn sa cante ce vor.
-Atunci ce facem?spun cu urechile lasate si fata in pamant.
Sus In jos
Revi

Revi


Mesaje : 114
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 27
Localizare : pe dincolo : >

Uneori e buna o masa in oras - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e buna o masa in oras   Uneori e buna o masa in oras - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 11:31 pm

Am inceput sa rad, zgomotos.
-Eu zic sa ne caram de aici... Incep sa dau in plictiseala cronica si fac urat daca se ajunge acolo..si nu vreau sa distrug locul asta fitos..
-Eu zic sa mergem mai bine in parcul de distractii, ce zici? S-a oprit ploaia si soarele e foarte arzator acum. i-am zis privind pe geam.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Uneori e buna o masa in oras - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e buna o masa in oras   Uneori e buna o masa in oras - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 11:38 pm

-Ok,dar macar sa ma lasi doua minute ca nu stii ce pot face cu niste ata,o foarfeca, o draperie si rochia asta.spun facandu-i cu ochiul ducandu-ma spre baie luand o draperie abia spalata asezata frumos.
Sus In jos
Revi

Revi


Mesaje : 114
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 27
Localizare : pe dincolo : >

Uneori e buna o masa in oras - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e buna o masa in oras   Uneori e buna o masa in oras - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 11:40 pm

-Cum vrei. i-am spus dand din umeri.
M-am uitat la tinuta mea...Sifonata si de baiat. Imi placea... asa ca am hotarat s-o astept.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Uneori e buna o masa in oras - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e buna o masa in oras   Uneori e buna o masa in oras - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 11:45 pm

M-am intors din baie cu niste pantalonii negrii trei sfertuei facuti din rochie si un tricou rosu din draperie iar de tocuri...venisem cu adidasi la mine.
-Deci ce zici?Merge?spun zambind.
Sus In jos
Revi

Revi


Mesaje : 114
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 27
Localizare : pe dincolo : >

Uneori e buna o masa in oras - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e buna o masa in oras   Uneori e buna o masa in oras - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 11:46 pm

- Daca e din draperia aia, merge. Nu stiu.. nu ma pricep la toale...eu imi iau ceva pe mine si gata. i-am zis scarpinandu-ma in cap.
-Oricum... hai sa mergem.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Uneori e buna o masa in oras - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e buna o masa in oras   Uneori e buna o masa in oras - Pagina 2 EmptyVin Aug 20, 2010 11:52 pm

-Mersi,as vrea sa vad cum vor face cand vor pune draperia pe care este taiata in toate felurile.Kukuku.spun razand rautacios.Ok ne vedem acolo.spun iesind pe geamul din hol.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Uneori e buna o masa in oras - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Uneori e buna o masa in oras   Uneori e buna o masa in oras - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Uneori e buna o masa in oras
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» O masa copioasa.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer~Holiday :: Oras :: Restaurant-
Mergi direct la: