Summer~Holiday
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


~RPG~
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Pierduti in padure

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Pierduti in padure - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pierduti in padure   Pierduti in padure - Pagina 4 EmptyDum Aug 22, 2010 12:55 am

Dupa ce primeste plama nici nui mai pasa de inecat, isi lasa capul pe masa cu niste norisori negri deasupra capului.
-Nu exagera..nu vreu sa mor pe aici da? zice el in timp ce-si frea spatele si incepand sa tuseasca sec.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Pierduti in padure - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pierduti in padure   Pierduti in padure - Pagina 4 EmptyDum Aug 22, 2010 12:59 am

-Nu vroiam sa te ineci asa ca am dat o palma intre tare si incet.Ce, te doare?Asa dam acasa palma deobicei.
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Pierduti in padure - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pierduti in padure   Pierduti in padure - Pagina 4 EmptyDum Aug 22, 2010 1:04 am

Ingheata tot cu o mutra speriata pe fata cand aude "intre tare si incet" si gandinsuse ce poate insemna tare.
-Nici...nu...vreu...sa simt *cough cough*ce...insema...tare...la tine! cati oameni ai omorat pana acum? intraba el tot cu aceas fata intorcanduse spre ea.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Pierduti in padure - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pierduti in padure   Pierduti in padure - Pagina 4 EmptyDum Aug 22, 2010 1:06 am

-Nici unul,doar si daca de la asta te-ai speriat nu vrei sa vezi cum ma lupt acasa cu fratimiu'.spun cu o fata inocenta.
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Pierduti in padure - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pierduti in padure   Pierduti in padure - Pagina 4 EmptyDum Aug 22, 2010 1:10 am

-Si eu ma lupt cu Hanami cu sabia...bine eu nici macar nam sabie,sunt doar tinta,nu vre sa stii ce cicatrice mia lasat de la primele antrenamente dar dupa ce sa perfectionat nici nu a trebuit sa ma misc prea mult...dar tu! este prea exagerat. zice inca speriat si mai tusind infundat de cateva ori.
-Ca vorbim de chestii ciudate....cred ca ce totusi ati vazut voi ieri nu era chiar un cearceaf, l-am vazut si eu alergand pe holul de sus. zic el in timp ce arata cu degetul spre holul ce nu se vedea prea clar.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Pierduti in padure - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pierduti in padure   Pierduti in padure - Pagina 4 EmptyDum Aug 22, 2010 1:14 am

-Pai eu fac impreuna cu fratele meu arte martiale intensive de la trei ani.spun scotand limba la el si scarpinandu-ma in cap.Si ahaaaa....ma rog.spun uitandu-ma spre hol nevazand nimic chiar daca era soarele pe cer.
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Pierduti in padure - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pierduti in padure   Pierduti in padure - Pagina 4 EmptyDum Aug 22, 2010 1:18 am

-Nu ma crezi sau ce?...da ma rog, FIUUUUUUU miros ca un caine ud....destul de paradoxal da ma rog heh. zic el in timp ce isi da bluza jos ca sa caute ceva de schimb. Puteam sa jur ca avea o bluza impaturita bine in buzunarul pantalonilor dar se pare ca sa cam ratacit. JEEZ! ofteaza el in timp ce cauta pe sub canapea.
Pe spatele lui se putea observa o cicatrice care se intindea pe tot spatele intr-o parte si era si foarte adanca si pe langa alte cateva zgarieturi superficiale care totsui ramsesera cicatrici mici.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Pierduti in padure - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pierduti in padure   Pierduti in padure - Pagina 4 EmptyDum Aug 22, 2010 1:23 am

-Auch!spun inchizand un ochi la vederea cicatricii imense.
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Pierduti in padure - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pierduti in padure   Pierduti in padure - Pagina 4 EmptyDum Aug 22, 2010 1:26 am

-HA?Cei? te-ai lovit in ceva? zise el in timp ce se uita nedumerit la Yume dar inca scotocind cu mainile sub canapea.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Pierduti in padure - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pierduti in padure   Pierduti in padure - Pagina 4 EmptyDum Aug 22, 2010 1:29 am

-Nu ,nu m-am lovita in nimic.Incerca sab canapea daca e.
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Pierduti in padure - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pierduti in padure   Pierduti in padure - Pagina 4 EmptyDum Aug 22, 2010 2:20 am

-Nu vrei sa ma bag mai bine sub canapea? oricum nui aici...pe unde am mai umblat eu aseara? sper numai sa nu-mi fi cazut cand fugeam de lupi dar nu cred. isi zice pentru el in timp ce scotocea prin restul lucururilor de acolo negasind nimic.
Se ridica usor de jos si ia un sec apoi se uita la Yume.
-Acolo sus mai e sigurul loc in care mai poate fi...uf..cred ca oricum trebuie sa mergem sa o cautam pe Hana si sa ne rugam sa fie bine. zise el strangand pumnul.
-Deci se pare ca trebuie so facem o data si o data. zice el cu fata intunecata.
-DOAMNELE INTAI! zice el vesel dupa ce isi ridica capul avand o mutra de pisica si aratnd cu mainile spre scari.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Pierduti in padure - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pierduti in padure   Pierduti in padure - Pagina 4 EmptyDum Aug 22, 2010 2:23 am

-.....Parca baietii din ziua de azi nu mai sunt asa cavaleri.spun cu mainile la piept si uitandu-ma urat la el.Hai pui de gaina.spun impingandu-l de la spate.
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Pierduti in padure - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pierduti in padure   Pierduti in padure - Pagina 4 EmptyDum Aug 22, 2010 2:27 am

-PIU! PIU! PIU! Sunt mic si fragil. PIU! facea el ca un pui in timp ce urca scarile si dadea din maini ca si cum ar fi fost aripi.
Dar se potoleste pe la jumatatea drumului deoarece de sus se auzeau zgomote de parca cineva ar bate un cui cu ciocanul.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Pierduti in padure - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pierduti in padure   Pierduti in padure - Pagina 4 EmptyDum Aug 22, 2010 2:32 am

-Mai vrei sa o gasim pe Hana nu?spun din spatele lui de parca nu as avea reo problema chiar daca simteam o frica imensa
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Pierduti in padure - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pierduti in padure   Pierduti in padure - Pagina 4 EmptyDum Aug 22, 2010 2:37 am

-DA NORMAL! se rasteste el la Yume cu o fata evident enervata de parca ii sar fi spus o jignire.
Incepe sa urce scarile apasat ignorand zgomotul facut de ciocand si dezchizand ficare usa in parte lasandu-le asa.
-HANA!!!....HANA!!....HANAMI!!! ...HANA!! striga el la fiecare usa deschisa parca asteptand sa raspunda cineva si lasad-o pe Yume in urma.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Pierduti in padure - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pierduti in padure   Pierduti in padure - Pagina 4 EmptyDum Aug 22, 2010 2:55 am

-Stai!spun incercand sa-l ajung din urma dar ma presc in fata unei usi deschise si vad acolo un corp.N-N-N-NIRUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!spun dar vad cu capul cadavrului se ridica si se uita la mine cu un zambet malefic.KYAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Pierduti in padure - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pierduti in padure   Pierduti in padure - Pagina 4 EmptyDum Aug 22, 2010 3:05 am

Se intoarce spre fata si vede ceva iesind pe usa acelei camere,nu era ceva cu forma era pur si simplu o multidudine de forme fara inteles,tot ce se putea distinge era capul care avea afisat un zambet malefic si niste ochii plni de sange.
-PLEACA DE ACOLO! striga el in timp ce alerga spre ea.
Ne mai zicand nimic se baga in fata monstrului care vroia sa o atace pe fata cu cea ce pareau a fi gheare care ii strpung amdomenul si o mana.
-MISCA! ACUM! striga el la Yume care se afla in spatele lui si o impinge cu coada la vreo 10 metri mai incolo.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Pierduti in padure - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pierduti in padure   Pierduti in padure - Pagina 4 EmptyDum Aug 22, 2010 3:11 am

-Dar....incerc sa spun in timp ce sunt impinsa.Si tu?spun asteptand sa imi zica dar imi iau inma in dinti si lovesc creatura daca se poate numi asa si il i-au pe baiat de mana si intru intr-o camera care parea curata.
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Pierduti in padure - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pierduti in padure   Pierduti in padure - Pagina 4 EmptyDum Aug 22, 2010 3:19 am

Se lasase tras de fata pana in camera,acolo cade in genunchi uidandu-se la piept si la burta care era pline de sange apoi isi duce mainile pe abdomen strangand tare din cauza dureri, nu era obijnuit cu asa ceva.
-Ah! doar atat putea spune inchizand ochii strans si apoi dezchizandui si uitandu-se la Yume cu o privire blanda.
-Parca ti-am zis sa fugi,as fi iesit eu cumva de acolo sa stii! heehee...chestia aia nu cred ca nea urmarit,probabil acum ii atarna gura de uimire ca a fost invins de o fata heehee. zice el in timp ce incepe sa glumeasca apoi isi da seama ce prostie a spus dar mormaie doar un fel de "imi pare rau!"
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Pierduti in padure - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pierduti in padure   Pierduti in padure - Pagina 4 EmptyDum Aug 22, 2010 3:24 am

Ma uit ingrijorat la el nebagand in seama ce a zis si fara sa-mi pese imi dau tricoul jos si mi-l rup facandu-l bandaj si punandu-i in jurul ranii chiar daca mi-era rusine ca eram in sutien doar.
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Pierduti in padure - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pierduti in padure   Pierduti in padure - Pagina 4 EmptyDum Aug 22, 2010 3:28 am

Se holbeaza nitel sa sanii ei cu o fata de pampalau apoi isi muta privirea intr-un colt lasanduse bandajat.
-Am pierdut destul de mult sange cu ranile..nu ma face sa pierd si mai mult! zise el mai mult in gluma ducandusi mana la nas.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Pierduti in padure - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pierduti in padure   Pierduti in padure - Pagina 4 EmptyDum Aug 22, 2010 3:31 am

-Taci!Si nu te mai holba!spun intorcandu-ma rosie la fata cu spatele la el cu bratele incrucisate la piept.Zi mersi ca pierzi mai putin pe nas decat din rana.Cu altceva nu puteam ca tricoul dau nu mai este ,iar camera asta e goala.
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Pierduti in padure - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pierduti in padure   Pierduti in padure - Pagina 4 EmptyDum Aug 22, 2010 3:38 am

-Si pantalonii erau o optiune. zise el facand o fata de aiurit si incepand sa chictoteasca. Si cine a zis ca nu am luat tricoul cu mine? zise el in timp ce scotea tricoul foarte sifonat de la spate.
-L-am luat inainte sa urcam ca ma gandeam ca se va intampla ceva de genu...bine...defapt naveam nici o idee de ce sar putea intampla.....lam luat doar asa,si l-am gasit sub masa da nu ti lam aratat. ii zice el gandinsuse ca o sa intrebe cand la gasit si incepe sa chicoteasca usor si dand din varful cozii.
-Poti sal imbraci tu dar sar putea sa-ti fie cam mare. zice in timp ce ii da tricoul.
Sus In jos
Yume

Yume


Mesaje : 779
Data de înscriere : 19/08/2010
Localizare : Printre nori cremosi din pamantul cristalin al apei zemoase.

Pierduti in padure - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pierduti in padure   Pierduti in padure - Pagina 4 EmptyDum Aug 22, 2010 3:44 am

-Pantalonii nu mersi ,nu ramai in boxeri ca eu am fusta si nu o dau jos sa raman in chiloti si apropo dragutza idee ca nu ai imbracat tricoul ca sa am acum o rochie.zic chicotind punandu-mi tricoul care chiar imi era cam mare.
Sus In jos
Hanami

Hanami


Mesaje : 227
Data de înscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : unde vreu eu

Pierduti in padure - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pierduti in padure   Pierduti in padure - Pagina 4 EmptyDum Aug 22, 2010 3:52 am

-Arata asa de ciudat pe tine dar tricoul asta il am decand aveam 7 ani si ma mir ca inca imi vine....bine, pe atunci il taram pe jos nam ce comenta daaaar ce sa zic...e printre preferatele mele asa ca daca il distrugi,te decapitez da? ii zice el amentintator dar in acelas timp glumest lu Yume.
Incearca sa se ridice de jos,strambanduse urat deorece rana il durea ingrozitor,dupa ce reuseste cu mari eforturi se duce catre usa sa vada daca e liber.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pierduti in padure - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pierduti in padure   Pierduti in padure - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Pierduti in padure
Sus 
Pagina 4 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer~Holiday :: In afara orasului :: Cabana abandonata-
Mergi direct la: